Şehr-İ Aydos Projesi Ve Fiyat Listesi

Şehr-i Aydos projesi İstanbul’un hem yatırımcısına hem de oturumcusuna çok kazandıran bölgelerinden olan Pendik’te Başbar İnşaat imzasıyla yükseliyor.

Şehr-İ Aydos Projesi Ve Fiyat Listesi
12.07.2018 - Perşembe

Şehr-i Aydos projesi İstanbul’un hem yatırımcısına hem de oturumcusuna çok kazandıran bölgelerinden olan Pendik bölgesinde Başbar İnşaat imzasıyla yükseliyor. Butik bir şehir projesi olarak tasarlanan Şehr-i Aydos, Sülüntepe'de Aydos'un çehresini değiştirecek bir konsepte sahip.

Şehr-i Aydos Projesi Mimari Özellikleri

2 etap halinde tasarlanan Şehr-i Aydos projesi 4 ve 5 olmak üzere toplamda 9 blok olarak inşa ediliyor. Butik konseptte 46 adet dairenin bulunduğu Şehr-i Aydos projesinde ayrıca konut sahiplerinin rahatça alışveriş yapmaları için 16 adet mağazadan oluşan ticari alan da yer alıyor.  Sakinlerine huzurlu bir yaşamın kapılarını açan ve konforlu bir yaşam vadeden çevre dostu Şehr-i Aydos, yatay mimarisiyle de ferah bir yaşam sunuyor. Lüks ayrıntıların yer aldığı Şehr-i Aydos, şehir gürültüsünden uzak merkezi bir noktada yer alıyor. 

Tam anlamıyla aile projesi olarak tasarlanan Şehr-i Aydos projesinde küçük daire tiplerine yer verilmiyor. 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon dairelerin yer aldığı Şehr-i Aydos’ta günün yorgunluğunu ve iş stresini geniş ve konforlu dairelerde atarak ailenizle birlikte keyifli anlar yaşayabilirsiniz.  

Şehr-i Aydos Projesi Nerede? 

Şehr-i Aydos projesi İstanbul’un Anadolu Yakası’ndaki yükselen değerlerinden Pendik ilçesinin Sülüntepe mevkiinde hayata geçiriliyor. Şehr-i Aydos adresi Sülüntepe Mahallesi Yunus Emre Caddesi No:25/A Pendik / İstanbul olarak belirtiliyor. Birçok merkezi noktaya birkaç dakikalık mesafede yer alan Şehr-i Aydos projesi Viaport AVM'ye 7 kilometre, İDO Vapur İskelesine 10 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 5 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Proje ayrıca hastane, üniversite, alışveriş ve eğlence merkezi gibi birçok sosyal yaşam alanlarına da yakın konumuyla dikkat çekiyor. 

Şehr-i Aydos Projesi Sosyal Donatıları 

Şehr-i Aydos projesi hem çocuklar hem de yetişkinler için oldukça keyifli sosyal donatı alanları yer alıyor. Projede çocukların özgürce oynayabilecekleri oyun parkları ve yeşil alanlar, yetişkinlerin sağlıklı yaşamın keyfine varacakları 7/24 fitness, sauna ve buhar odası gibi sosyal donatı alanları mevcut. Şehr-i Aydos projesinde ayrıca araç sahibi sakinler için kapalı otopark da bulunuyor.

Şehr-i Aydos Fiyat Listesi

Şehr-i Aydos projesi fiyatları kapsamında daireler minimum 385 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Birçok ödeme kolaylığının sunulduğu Şehr-i Aydos projesi ödeme seçenekleri kapsamında projeden daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 5 indirim avantajı sunuluyor. KDV ödemesinin de firma tarafından karşılandığı Şehr-i Aydos projesinde ayrıca yeni evli çiftlere yüzde 3 oranında ekstra indirim yapılıyor. Bununla birlikte projede yüzde 25 oranında peşinat ödemesi sonrası kalan miktarın ödemesi 2019 yılına kadar ertelenebiliyor.

Şehr-i Aydos Teslim Tarihi 

Satış sürecinin devam ettiği Şehr-i Aydos projesinin 2018 yılı Aralık ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Şehr-i Aydos Projesi Örnek Daire Fotoğrafları

BİLGİ ALMAK İÇİN FORMU DOLDURUNUZ
KVKK politikasını okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız.
Bilgilendirme metnini okudum. Kampanyalardan telefon ve mail ile haberdar olmak istiyorum.

Fırsat Projeleri

Şehr-i Aydos

İSTANBUL / PENDİK

Alışılagelmiş Projelerin Ötesinde

Alışılagelmiş Projelerin Ötesinde

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

Sizi Ev Sahibi Yapacak Öneriler AND Pastel'de

Sizi Ev Sahibi Yapacak Öneriler AND Pastel'de

Makyol Santral

İSTANBUL / ESENYURT

Makyol Santral'de Ödemelerinizi Erteleyin

Makyol Santral'de Ödemelerinizi Erteleyin

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Eston Şehir Koru'da Müstakil Hayat Sizi Bekliyor

Eston Şehir Koru'da Müstakil Hayat Sizi Bekliyor

Strada Bahçeşehir

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Strada Bahçeşehir'de Haftanın Fırsatı

Strada Bahçeşehir'de Haftanın Fırsatı

Merkez Ankara

ANKARA / YENİMAHALLE

Ankara'nın Gerçek Merkezinde Millet Bahçesine Komşu Yaşayın

Ankara'nın Gerçek Merkezinde Millet Bahçesine Komşu Yaşayın