Şehr-i Aydos Temsilcisi Sizi Arasın
Şehr-i Aydos

Şehr-i Aydos

İSTANBUL / PENDİK
Projede Fırsat
Şehr-i Aydos Temsilcisi Sizi Arasın
Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikasını okudum ve kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız.
Şehr-i Aydos kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Şehr-i Aydos PROJE ÖZELLİKLERİ

İstanbul'un yükselen yıldızı Pendik'te Başbar İnşaat imzasıyla yükselen Şehr-i Aydos, Sülüntepe'de Aydos'un çehresini değiştirecek. Minik bir şehir projesi olan Şehr-i Aydos, 5 + 4 blok ve 46 daire 16 mağazadan oluşuyor. 

Konforlu bir yaşam vadeden çevre dostu Şehr-i Aydos, sakinlerine huzurlu bir yaşam kazandırıyor. Lüks ayrıntıların yer aldığı Şehr-i Aydos, şehir gürültüsünden uzak merkezi bir noktada yer alıyor. 

Günün yorgunluğunu ve iş stresini geniş ve konforlu dairelerde atarak ailenizle birlikte keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Şehr-i Aydos’ta hem çocuklar hem de yetişkinler için sosyal donatı alanları yer alıyor. Çocukların özgürce oynayabilecekleri oyun parkları; yetişkinlerin sağlıklı yaşamın keyfine varacakları 7/24 fitness, sauna ve buhar odası Şehr-i Aydos’ta sizleri bekliyor. 26 araçlık kapalı otopark ile aracınız her daim güvende olacak. 

Hastane, Üniversite, Alışveriş ve Eğlence Merkezi gibi birçok sosyal yaşam alanlarına yakın; Sabiha Gökçen Havalimanı'na 5 kilometre, Viaport AVM'ye 7 kilometre, İDO Vapur İskelesine ise 10 kilometre mesafede bulunuyor.

Şehr-i Aydos Nerede?

Fırsat Projeleri