Seba Suites Kağıthane Görücüye Çıkıyor!

Seba İnşaat, Kağıthane'de inşa edilen ve üçüncü projesi olan Seba Suites'i görücüye çıkarıyor.

Seba Suites Kağıthane Görücüye Çıkıyor!
27.12.2017 - Çarşamba

Seba İnşaat, Kağıthane'de inşa edilen ve üçüncü projesi olan Seba Suites'i görücüye çıkarıyor. Seba Suites projesi 144 konut ve 23 ticari üniteden oluşuyor.

Yaklaşık 23 yıldır ağırlıklı olarak İstanbul ve Bodrum'da gayrimenkul projeleri geliştiren Seba İnşaat, iş alanlarına yakınlığı ile cazibe merkezi haline gelen Kağıthane'de projelerini geliştirmeye devam ediyor. Seba İnşaat, ilk olarak Ayazağa'da gerçekleştirdiği Seba Office Boulevard projesinin teslimlerini gerçekleştirirken; beraberinde Cendere'de 202 daireden oluşan Seba Flats adındaki lüks konut projesinin inşası ve satışlarına da 2019 yılında teslim etmek üzere devam ediyor. Şimdi de üçüncü projesi olan Seba Suites'i görücüye çıkarıyor.

44 konut ve 23 ticari üniteden oluşan Seba Suites, 7 bin 256 metrekare arazi üzerinde yükseliyor. Toplam 15 ve 11 katlı iki blok şeklinde tasarlanan projenin A bloğunda 88, B bloğunda ise 56 daire yer alıyor.

Projede yer alan daireler 1+1 ve 2+1 şeklinde tasarlandı. Dairelerin büyüklükleri 60 ile 180 metrekare arasında değişiyor. 8 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulan proje, sosyal donatılar açısından da sakinlere zengin seçenekler sunuyor. Projenin sunduğu sosyal donatılar arasında sosyal tesisler, açık yüzme havuzu, fitness center, çocuk parkı ve otopark alanı bulunuyor. 

Metro'ya 300 Metre Mesafede

Kağıthane'ye değer katacak bir projeye imza attıklarını vurgulayan Seba İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Engin Keçeli, Kağıthane  bölgesinin Levent ve Maslak gibi İstanbul'un merkezi noktalarının alternatifi niteliğinde konumlandığını belirtiyor.  
Yaklaşık 2 yıllık bir süre içinde Cendere'nin dönüşümü noktasında satışına başladıkları Seba Ofis Boulevard projesinin ardından aynı bölgede Seba Flats adındaki yeni bir konut projesine başladıklarını hatırlatan Keçeli, "Bugün, çevrede faaliyet gösteren sanayi alanları arka arkaya dönüşüme tabi tutuluyor. Bugün Cendere Vadisi Avrupa Yakası'nın yeni Bağdat Caddesi olma yolunda hızla ilerliyor.  Kağıthane'nin geleceğine güvenimiz tam. Seba Suites projemiz, Maslak'a 5 dakika Metro'ya ise 300 metre mesafede yer alıyor. Projemizin hemen yanı başında, bir süre önce hizmete giren Vadi İstanbul AVM ve Seyrantepe Metro istasyonunu Vadi İstanbul'a bağlayan Havaray Hattı yer alıyor" dedi.

En Önemli Avantajı Konumu 

Kağıthane'nin önemli avantajlarının başında konumunun geldiğini işaret eden Keçeli, bu konuda şu bilgileri verdi:
"İlçe Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Karaköy bölgelerinin ulaşım hatlarına oldukça yakın olmakla beraber diğer taraftan da Levent-Büyükdere-Maslak hattına yakın konumda yer alıyor. Yeni metro hattının da devreye girmesi ile beraber bu merkezlere ulaşım çok daha kolay duruma gelecek. 2018 yılında açılması planlanan Mahmutbey-Mecidiyeköy metro hattının bölgeye olan ulaşımı daha da rahatlatması bekleniyor. Bu proje sayesinde Kağıthane Üsküdar arası mesafe 26 dakikaya inerken, Ümraniye 39,5 dakika, Beşiktaş 10 dakika ve Mecidiyeköy 4,5 dakikaya inecek" 

Fırsat Projeleri

Seba Suites

İSTANBUL / KAĞITHANE

Seba Suites

Seba Suites

Aydos Land

İSTANBUL / PENDİK

2020'de Ev Sahibi Olma Fırsatıı!

2020'de Ev Sahibi Olma Fırsatıı!

Demir Country

İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ

Demir Country' de Projede Fırsat'a Özel Kampanya!

Demir Country' de Projede Fırsat'a Özel Kampanya!

Nirvana Güneşli

İSTANBUL / BAĞCILAR

İstanbul'un Merkezinde Böyle fiyat Yok!

İstanbul'un Merkezinde Böyle fiyat Yok!

Başakkent Gölet

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Bahçeşehir'in Merkezinde 2+1 Fiyatına 4+1 Daire Fırsatı!

Bahçeşehir'in Merkezinde 2+1 Fiyatına 4+1 Daire Fırsatı!

AKS Focus İstanbul

İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ

Hayatın Merkezinde Siz Varsınız!

Hayatın Merkezinde Siz Varsınız!