Sea Pearl Ataköy'ün İlk Etabında Yaşam Başladı

Kuzu Grup imzalı SeaPearl Ataköy projesinin ilk etabında daireler sahiplerine teslim ediliyor.

Sea Pearl Ataköy'ün İlk Etabında Yaşam Başladı
02.10.2017 - Pazartesi

Kuzu Grup imzalı SeaPearl Ataköy’de yepyeni bir heyecan yaşanıyor. Projenin ilk etabında yaşam başladı.

Kesintisiz Marmara Denizi manzarasına sahip olan SeaPearl Ataköy’ün ahşap zeminli, doğal çimli ve geniş teraslı kat bahçelerinde günün 24 saati eşsiz manzaranın tadı çıkarılabiliyor. Projeye, trafikte kalmadan deniz yolu ile ulaşım sağlanıyor.

2 Milyar 700 Milyon Dolarlık Yatırım

SeaPearl Ataköy projesi 2 milyar 700 milyon dolar yatırım değeriyle inşa ediliyor. Toplam 1401 konut yer alıyor. 20 katlı 4 bloktan ve 631 konuttan meydana gelen ilk etapta, alanları 88 ile 398 metrekare arasında değişen 1+1’den 4,5+’1’e kadar farlılık gösteren konut tipleri bulunuyor. Kişiye özel ödeme planlarının oluşturulduğu projenin ilk etabında yaşam başlamış durumda. 

Metrekaresi 8 Bin Dolar

Osmanlı ile Fransız saray mimarisinden esinlenerek tasarlanan Sea Pearl projesinde dairelerin metrekare birim fiyatları 8 bin dolardan başlıyor. Geçmişten geleceğe benzersiz dokunuşlarla duyguları taçlandıran ve araç girişi olmayan 33 bin metrekarelik bu alan, 1.200 metre uzunluğundaki sahil bandıyla bütünleşiyor. 

Zengin sosyal olanaklarıyla da dikkat çeken SeaPearl Ataköy’de her bloğun kullanımına özel 150 ile 200 metrekare arasında değişen fitness salonları, yoga salonları, dinlenme alanları ve bunların yanı sıra çocuk oyun alanları, deniz kenarında yürüyüş imkanı, tenis kortu, streetball sahası, yaya yolları, biyolojik gölet, seyir adası ve barok tarzı peyzaj alanı da bulunuyor.