Satya Evliya Çelebi Tuzla Konut Projesi Satışlara Başladı

Satya Yapı'nın İstanbul'un gelişen bölgesi Tuzla'da hayata geçirdiği Satya Evliya Çelebi Tuzla projesinde satışlar başladı.

Satya Evliya Çelebi Tuzla Konut Projesi Satışlara Başladı
21.07.2017 - Cuma

Satya Yapı'nın İstanbul Anadolu Yakası'nın gelişen bölgesi Tuzla'da hayata geçirdiği Satya Evliya Çelebi Tuzla konut projesi satışlarına başladı. 

4 bin 200 metrekarelik alan üzerine kuruluna ve 3 blok olarak yükselen Satya Evliya Çelebi Tuzla'da konut fiyatları da belli oldu. Buna göre projede 1+1'ler 'da 247 bin liradan başlıyor. Kişiye özel ödeneme seçeneklerinin de yer aldığı projede 1+1'lerin yanı sıra 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri ile bahçe katları da mevcut. 

DİKKAT ÇEKİCİ LOKASYON

Satya Evliya Çelebi Tuzlap konut projesi, lokasyon olarak da dikkat çekiyor. Proje resmi kurumlara, önemli ulaşım aksları metro ve İDO'ya yürüme mesafesinde, E5 Viaport Marina, Tuzla Sahil ve Tuzla Şehir Merkezi'ne de 5 dakikalık uzaklıkta konumlanıyor. 

Deprem yönetmeliğine uygun alt yapısı ile güvenli, teknik donatılarıyla da konforlu bir yaşam vaat eden Satya Evliya Çelebi Tuzla, sosyal donatılarıyla dikkat çekiyor. Projenin sosyal ayrıcalıkları arasında açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, hobi odası, yürüyüş parkuru, sauna, buhar odası, fitness center ve barbekü alanı gibi çeşitli ortak kullanım alanları da yer alıyor. 

Fırsat Projeleri