Resim İstanbul Nefes Fiyatları Ve Teslim Tarihi

Ortadoğu Grup tarafından inşa edilen Resim İstanbul Nefes projesi nerede, teslim tarihi ve fiyat listesi gibi tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Resim İstanbul Nefes Fiyatları Ve Teslim Tarihi
15.08.2018 - Çarşamba

Ortadoğu Grup imzasıyla yükselen Resim İstanbul Nefes projesi, İstanbul'un en hızlı büyüyen ve gelişen ilçelerinden Sancaktepe'de hayata geçiriliyor. Resim İstanbul Nefes projesi şehrin merkezinde yemyeşil bir ortamda doğayla baş başa sağlıklı bir yaşam sunuyor.

Resim İstanbul Nefes Proje Özellikleri

Resim İstanbul Nefes projesi 436 konuttan meydana geliyor. Projede bulunan ferah daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon tipinde tasarlandı. Projedeki dairelerden 1+1'ler 66 ila 78 metrekare, 2+1'ler 107 ila 146 metrekare, 3+1'ler 164 ila 187 metrekare, 4+1'ler ise 230 metrekare arasında değişen büyüklüklerde tasarlandı.

Sancaktepe'de yükselen Resim İstanbul Nefes projesi, lokasyonuyla dikkat çekiyor. Sağlık ve eğitim kurumlarının merkezinde yer alan Resim İstanbul Nefes projesi Plato AVM, Viaport, Asya Park AVM gibi dev alışveriş merkezlerine de komşu konumda bulunuyor. 

Sosyal donatı alanlarıyla da sakinlerine huzurlu ve sağlıklı bir yaşam sunan Resim İstanbul Nefes projesinde açık-kapalı otopark, mağaza, ofis, sosyal tesis, restaurant, cafe, spor salonu, fitness salonu, hamam, sauna, tenis kortu, basketbol sahası, voleybol sahası, bisiklet yolu, yürüyüş alanları, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu ve çocuk parkı gibi özellikler bulunuyor.

Resim İstanbul Nefes Projesi Ulaşım

Resim İstanbul Nefes projesi, İstanbul'un en hızlı ve planlı gelişen ilçesi Sancaktepe'de alışveriş merkezlerinin ortasında, onlarca eğitim ve sağlık kurumuna komşu konumda yükseliyor. Samandıra-Kartal bağlantı yolu üzerinde yer alan Resim İstanbul Nefes projesi İstanbul Finans Merkezi'ne ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na 10 dakika mesafede yükseliyor.

Resim İstanbul Nefes Ne Zaman Teslim Edilecek?

Toplamda 436 adet konuttan meydana gelen Resim İstanbul Nefes projesinden daire satın alanlar dairelerine hemen teslim avantajıyla anında taşınacak.

Resim İstanbul Nefes Fiyat Listesi

İstanbul’un her geçen gün değerine değer katan ilçesi Sancaktepe'de yükselen Resim İstanbul Nefes projesindeki dairelerin fiyatları 531 Bin Lira ile 1 Milyon 249 Bin Lira arasında değişiyor.

Fırsat Projeleri

Resim İstanbul Nefes

İSTANBUL / SANCAKTEPE

Hayallerin Gerçeğe Dönüştüğü Yer

Hayallerin Gerçeğe Dönüştüğü Yer

Strada Bahçeşehir

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Strada Bahçeşehir'de Yaşam Yeni Caddesinde

Strada Bahçeşehir'de Yaşam Yeni Caddesinde

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'de Kiralarınız Eve Dönüşsün

AND Pastel'de Kiralarınız Eve Dönüşsün

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

170 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

170 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

Sur Yapı Antalya

ANTALYA / KEPEZ

Sur Yapı Antalya'da Yaz Fırsatı

Sur Yapı Antalya'da Yaz Fırsatı