Ramizoğlu Gıda İnş. Otomotiv Akaryakıt Dayanıklı Tüketim Mal. San. Tic. Ltd. Şti. Kuruldu

Ramizoğlu Gıda İnş. Otomotiv Akaryakıt Dayanıklı Tüketim Mal. San. Tic. Ltd. Şti. 40 bin TL sermaye ile 09.08.2017 tarihinde kurularak faaliyetlerine başladı.

Ramizoğlu Gıda İnş. Otomotiv Akaryakıt Dayanıklı Tüketim Mal. San. Tic. Ltd. Şti. Kuruldu
09.08.2017 - Çarşamba

Ramizoğlu Gıda İnşaat Otomotiv Akaryakıt Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 40 bin TL sermaye ile 09.08.2017 tarihinde kurularak faaliyetlerine başladı. 

Ramizoğlu Gıda İnş. Otomotiv Akaryakıt Dayanıklı Tüketim Mal. San. Tic. Ltd. Şti. "Her türlü gıda maddelerini almak, satmak, gıda maddelerini paketlemek için tesisler, restaurantlar, kafeler kurmak, işletmek, kiralamak, kiraya vermek. İnsanların beslenmesinde önemli bir etkinliği olan ve gıda sektörüne konu teşkil eden her nevi sıcak, soğuk, dondurulmuş, kurutulmuş ve konsantresi yapılmış besin maddelerinin pazarlanması konusunda toptan ve perakende satış yapmak amacı ile gerekli olan satış mağazalarını açmak ve işletmek. Her türlü bebek mamalarını almak, satmak, imalat, ithalat ve ihracatını yapmak. Bebek mamaları ile ilgili ham, yarı mamul ve mamul maddelerini almak, ihracatını yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler." konularında faaliyet gösterecek.

Ramizoğlu Gıda İnşaat Otomotiv Akaryakıt Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Mehmet Akif Mahallesi Petrol Yolu Cad. No:189 Sultanbeyli adresinde faaliyet gösterecek.

Fırsat Projeleri