Qent İstinye Projesi Ve Fiyat Listesi

Qent İstinye projesi, İstanbul'un en nezih bölgelerinden İstinye'de Toya Yapı - Dilek Gayrimenkul ortaklığıyla hayata geçirilen butik bir projedir. 3 bloktan meydana gelen Qent İstinye projesi, 3 bin 70 metrekarelik arsa alanına sahip.

Qent İstinye Projesi Ve Fiyat Listesi
29.06.2018 - Cuma

Qent İstinye projesi, İstanbul'un en nezih bölgelerinden İstinye'de Toya Yapı - Dilek Gayrimenkul ortaklığıyla hayata geçirilen butik bir projedir. 3 bloktan meydana gelen Qent İstinye projesi, 3 bin 70 metrekarelik arsa alanına sahip. Büyüklükleri 75 ila 395 metrekare arasında değişen 21 adet konuttan meydana gelen Qent İstinye projesi, modüler mutfak tasarımı ve akıllı ev sistemlerinin uygulandığı bir proje olarak ön plana çıkıyor. 

Yeşil bina sertifikası LEED® for Homes™ adayı olan proje Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından tasarlanırken, estetik mimarisiyle de dikkat çekiyor. Qent İstinye projesinin iç mimarisi Porsche Desing imzası taşıyor. Projede dairelerin büyük bir kısmı da deniz manzarasına sahip. 

QENT İSTİNYE SOSYAL ALANLARI

Butik bir proje olan Qent İstinye'nin teknik donatılarıyla konforlu, deprem yönetmeliğine uygun altyapısı ile de güvenli bir yaşamın kapısını aralıyor. Proje geniş sosyal ayrıcalıklarıyla da beğeni topluyor. Qent İstinye sosyal ayrıcalıkları ise bireysel kapalı otoparklar-misafir otoparkları, sosyal alanları, kapalı ve açık havuzları ve spor merkeziyle (gym, sauna, buhar odaları) sahiplerine hem şehrin hem de doğanın içinde huzur dolu bir sosyal yaşam sunuyor.

QENT İSTİNYE NEREDE

Lüks konut projeleri arasında dikkat çeken Qent İstinye projesine ilişkin Qent İstinye Nerede sorusu internette sıkça aranmaktadır. Qent İstinye, Sarıyer İstinye yokuşunda yer alan bir projedir. İstanbul'un merkezi sayılabilecek bir konumda bulunan Qent İstinye projesi, Boğaziçi sırtlarında, Türkiye'nin en gözde AVM'lerinden biri olan İstinye Park ve yeni yapılmakta olan İstinye Marina’ya dakikalar mesafesinde yükseliyor. Qent İstinye, İstanbul ulaşımının ana alterleri olan TEM ve E-5'in yanı sıra her iki köprüye de oldukça yakın bir konumda hayata geçirildi. 

QENT İSTİNYE ULAŞIM

Qent İstinye konut projesi ulaşım ise metro, deniz yolları ve toplu taşıma ile kolayca sağlanabilmektedir.

QENT İSTİNYE FİYAT

Qent İstinye fiyat ise dairelerin metrekare fiyat 9 bin 200 dolar civarlarında, daire fiyatları ise 690 bin Dolar ila 3 milyon 630 bin Dolar arasında değişiyor. 

QENT İSTİNYE ÖRNEK DAİRE VE PLANLARI

Qent İstinye projesi 16 farklı daire tipi ile dikkat çekiyor. Metrekare ve oda sayısı ile farklılık gösteren daire tipleri ise şöyle: "A2 (3+1), A3 (2+2), A8 (2+1), A9 (2+1), B1 (3+2), B2 (4+2), B5 (3+1), B6 (3+1) dubleksler 202 ila 395 metrekare arasında değişiyor. A4 (3+1), A5 (1+1), A6 (2+1), B4 (3+1), C1 (1+1), C2 (1+1), C4 (2+1), C5 (1+1) normal daireler ise daireler ise 75 ila 288 metrekare arasında değişiyor."

QENT İSTİNYE İLETİŞİM

Qent İstinye iletişim adresi "İstinye Yokuşu Tepeüstü Sokak No: 2 34460 İstinye - İstanbul". Proje iletişim numarası ise 0212 229 66 77. Proje detaylarına ayrıca http://www.qentistinye.com sitesinden ulaşmak mümkündür.

Fırsat Projeleri

Qent İstinye

İSTANBUL / SARIYER

Qent İstinye

Qent İstinye

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

Sizi Ev Sahibi Yapacak Öneriler AND Pastel'de

Sizi Ev Sahibi Yapacak Öneriler AND Pastel'de

Makyol Santral

İSTANBUL / ESENYURT

Makyol Santral'de Ödemelerinizi Erteleyin

Makyol Santral'de Ödemelerinizi Erteleyin

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Eston Şehir Koru'da Müstakil Hayat Sizi Bekliyor

Eston Şehir Koru'da Müstakil Hayat Sizi Bekliyor

Strada Bahçeşehir

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Strada Bahçeşehir'de Haftanın Fırsatı

Strada Bahçeşehir'de Haftanın Fırsatı

Merkez Ankara

ANKARA / YENİMAHALLE

Ankara'nın Gerçek Merkezinde Millet Bahçesine Komşu Yaşayın

Ankara'nın Gerçek Merkezinde Millet Bahçesine Komşu Yaşayın