Praktiker, Bahçelere Yazın Enerjisini Getiriyor!

Yapı marketi sektörünün önemli markalarından Praktiker, isteyen herkesin zevkine ve bütçesine hitap eden yüzlerce ürün seçeneği sunuyor.

Praktiker, Bahçelere Yazın Enerjisini Getiriyor!
14.03.2018 - Çarşamba

Yapı marketi sektörünün önemli markalarından Praktiker, isteyen herkesin zevkine ve bütçesine hitap eden yüzlerce ürün seçeneği sunuyor.

Baharın yaklaşmasıyla birlikte Praktiker, özellikle  bahçelerinizi yaza hazırlamanızda büyük oranda yardımcı oluyor. Praktiker, balkon ve bahçe mobilyasından sofra takımlarına, oturma gruplarından salıncaklara kadar bir çok ürünü sayesinde hayatımızı güzelleştiriyor.

Kısacası,  bu yıl baktığınız her köşede yazın enerjisini Praktiker’le hissetmeniz mümkün  olacak. Sunduğu  bir çok ürün ve çözümleri ile yapı marketi Praktiker, balkon ve bahçelerin yaz mevsimine hazırlamasını keyifli bir hale getiriyor

Praktiker, Zevkinize Göre Kombin Yapın!

Kullanıcılara bir  çok farklı alternatif sunan yapı market, kalite, konfor ve şıklığı bir arada bulmanıza olanak sağlıyor. Kısacası, balkon ve bahçe ürünleri ile Praktiker, evinizin her köşesinde yaz mevsiminin sıcacık enerjisini hissetmenize yardımcı olacak çözümler sunuyor.

Yapı market Praktiker, her zevk ve bütçeye uygun yüzlerce farklı ürünüyle bahçenizde kendinizi yansıtacak kombinleri oluşturmanıza olanak sağlıyor. Neşeli bahçelerin olmazsa olmazı salıncaklar, çocuklar kadar çocukluğuna dönmek isteyenlerin de gözdesi olmaya aday.

Öte yandan bahçelerin vazgeçilmezi olan modern görünümlü, her türlü açık oturma alanında kullanılmaya uygun Praktiker’in bahçe mobilyaları ve sofra takımları ile bu yaz rahat ve keyifli zaman geçirmeniz mümkün.

Yaz Praktiker’le Daha Güzel!

Bu yıl yaz aylarında Praktiker ürünleriyle, bahçelerinize sihirli bir dokunuş yapıp hayallerinizi gerçeğe dönüştürebileceksiniz. Yapı market Praktiker’de yer alan bazı bahçe ürünlerinin  fiyat aralıkları şöyle:

Sofra takımları 900 – 1.200 TL.
Salıncak 799.90 – 1.290 TL.
Oturma grupları 1.200 – 1800 TL.

Fırsat Projeleri