Park Residences Cadde'de Sıfır Faiz Fırsatı

Bağdat Caddesi'nde hayata geçirilen Park Residences Cadde'de faizler sıfırlandı.

Park Residences Cadde'de Sıfır Faiz Fırsatı
06.10.2017 - Cuma

Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat imzası ile hayata geçirilen Park Residences Cadde projesinde yaşam başladı. 44 katlı 4 blok olarak yükselen projede özel bir kampanya başladı. Projede kampanya kapsamında 60 ay vade farksız ödeme imkanı sunuluyor.

Kadıköy Konut projeleri arasında Bağdat Caddesi'nde hayata geçirilen Park Residences Cadde projesinde hemen teslm avantajı bulunuyot. 20 dönüm yeşil alan sahip projenin manzarası tarihi yarımadaya kadar uzanıyor. 

Park Residences Cadde projesinde iki çeşit 1+1, 2+1, iki çeşit 3+1, 4+1 ve penthouse daire tipleri sunuluyor. Çeşitli sosyal imkanın sunulduğu projede aletli pilates alanı, spinning stüdyosu, kişiye özel meditasyon dersleri, spa, sauna, hamam, şok duşlar, dinlenme odası, fitness salonu, yoga stüdyosu, concierge ve güvenlik hizmetleri, ısıtma sistemli açık yüzme havuzu, manzaralı lounge alanları, çocuk ve genç oyun odaları, toplantı odaları, yürüyüş parkuru yer alıyor. 

Park Residences Cadde projesi Kalamış Marina'nın hemen yanında yer alıyor. Birleşik İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Güngör Çepni “ 2023 yılına kadar toplam 60 ay vade ile satışa sunulan dairelere kampanya süresince sabit TL fiyatları ve yüzde  0 faiz ile sahip olabiliyorsunuz. Üstelik banka ile uğraşmadan. Hemen taşınabileceğiniz projede otururken ödeme ayrıcalığına da sahip olabiliyorsunuz." dedi. 

Fırsat Projeleri