Park Residences Cadde Temsilcisi Sizi Arasın
Park Residences Cadde

Park Residences Cadde

İSTANBUL / KADIKÖY
Park Residences Cadde Temsilcisi Sizi Arasın
Park Residences Cadde kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Park Residences Cadde PROJE ÖZELLİKLERİ

 

Four Winds Residence projesini satın alan Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat AŞ, projeyi Park Residences Cadde olarak sürdürüyor.

44 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat AŞ imzası taşıyacak proje, 4 blokta 341 konuttan meydana geliyor.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde dizayn edilmiş daire seçenekleri bulunan projede birimlerin metrekare büyüklüğü ise 117 ila 350 metrekare arasında değişiyor.

Kadıköy Göztepe mahallesinde yükselen ve Anadolu yakasının önemli projeleri arasında gösterilen Park Residences Cadde projesi, lokasyonu açısından da dikkat çekiyor.

Türkiye'nin en ünlü caddesi Bağdat Caddesi üzerinde yer alan proje, Kadıköy merkeze 3, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne 12, Taksim'e 15, Sabiha Gökçen Havaalanı'na ise 20 kilometre masafede yer alıyor.

360 derecelik İstanbul manzarasıyla beğeni toplayan projenin sosyal ayrıcalıkları arasında ise açık yüzme havuzu, sauna, SPA, Türk hamamı, fitness merkezi, çocuk yüzme havuzu, güneşlenme terası, deniz manzarası, güneşlenme terasları, çocuk oyun alanları, toplantı ve oyun salonları, güvenlik ve otopark da bulunuyor.

Park Residences Cadde Nerede?

Fırsat Projeleri

Projenin HABERLERİ

Kadıköy'ün Parlayan Yıldızı; Park Residences Cadde

Park Residences Cadde'de Sıfır Faiz Fırsatı

Park Residences Cadde'den Sıfır Faiz Kampanyası