Park Mavera Başakşehir'de Erken Teslimler Başladı

Makro İnşaat ve Akyapı ortaklığı imzasıyla Başakşehir'de yükselen Park Mavera'da daire teslimleri başladı.

Park Mavera Başakşehir'de Erken Teslimler Başladı
08.09.2017 - Cuma

Makro İnşaat ve Akyapı ortaklığı imzasıyla Başakşehir'de yükselen Park Mavera'da daire teslimleri başladı. Yapılan erken teslimlerle daire sahipleri çifte bayram sevinci yaşadı.

İstanbul'un yükselen yıldızı Başakşehir'de Makro İnşaat ve Akyapı ortaklığıyla yükselen Park Mavera Başakşehir'de daire teslimleri erkenden başladı. Emlak Konut Gelir Paylaşımı Modeli ile ortak yapılan projede daire teslimleri Makro İnşaat yetkililerince ailelere yapıldı. Erken yapılan teslimler sayesinde aileler bayramda çifte mutluluk yaşadı. 

Makro İnşaat Finans ve Satış Koordinatörü Emrah Çağlayan konuya ilişkin açıklamalarda bulundu. Çağlayan; "Park Mavera’da teslim sevincini hep birlikte yaşıyoruz. Teslimlerin bayramdan sonra olması bizim için ayrı bir mutluluk. Bir Makro - Akyapı standardı haline gelen erken teslim geleneğinii Park Mavera’da da sürdürdük. Projeyi taahüt süremize göre 2 ay erken teslim ediyoruz. Bildiğiniz gibi Park Mavera projemizdeki tüm dairelerimiz 22 saatte satıldı. Projemiz, Türkiye’nin ilk planlı meydanında, 380 bin metrekarelik dev şehir parkının ve kamu kurumlarının yanı başında yer alıyor. Eşsiz konumu ve 1. Sınıf malzeme kalitesi ile dairesini teslim alan site sakinlerimize konforlu bir yaşam sunduğumuz için mutluyuz." dedi.

Fırsat Projeleri