Panorama Incity'de Projedefırsat'a Özel İndirim!

Kâğıthane Panorama Incity projesinde yalnızca Projedefırsat ziyaretçileri için %10 indirim fırsatı sunuluyor. Projede ayrıca %25 peşin ve 36 ay taksit avantajı mevcut. 

Panorama Incity'de Projedefırsat'a Özel İndirim!
09.04.2019 - Salı

Kâğıthane’de yükselen Panorama Incity projesinde yalnızca Projedefırsat ziyaretçilerine özel %10 indirim fırsatı sunuluyor. Projede ayrıca %25 peşin ve 36 ay taksit avantajı da yer alıyor. 

%10 İndirim! 36 Ay Vade Fırsatı!

Panorama İnşaat tarafından hayata geçirilen Panorama Incity projesinde konut sahibi olmak için kaçırılmaz bir kampanya başlatıldı. Projedefırsat ziyaretçilerine özel %10 oranında indirimin uygulandığı Panorama Incity projesinde ayrıca %25 oranında peşinat sonrası 36 ay boyunca vadelendirme olanağı da sunuluyor. Kampanyanın 1+1 ve 2+1 dairelerde geçerli olduğu Panorama Incity projesinde fiyatlar minimum 427 bin 500 TL’den başlıyor. 

İstanbul’un Merkezinde Modern ve Sosyal Yaşam!

Hem yatırım hem de oturum için son derece ideal olan Panorama Incity projesi, sahip olduğu lokasyonu sayesinde konut alıcılarına merkezi bir yaşam sunuyor. Proje metrobüse 3 dakika, Cevahir AVM’ye ve Trump Towers’a 5 dakika, Taksim’e ise 10 dakika uzaklıkta yükseliyor. Panorama Incity projesi en modern teknolojiyle donatılmış 150 metrekarelik fitness merkezinde kapalı yüzme havuzu, sauna ve hamam gibi sağlıklı yaşamı destekleyen çeşitli sosyal donatılara da sahip.

Hak Ettiğiniz Kaliteli Hayat

Farklı yaşam tarzlarına ve beğenilere hitap eden daire tasarımlarıyla öne çıkan ve toplamda 174 daireden oluşan Panorama Incity’de, doğal ışıktan bolca yararlanan yerleşim planları ve büyük pencere açıklıkları Projede dairelerin birçoğu, Hasdal– Okmeydanı TEM bağlantı yolunun geçtiği vadinin kesintisiz manzarasını seyrediyor. Kompakt, fonksiyonel ve samimi iç tasarımı en kaliteli malzemeler ile bitirilen Panorama Incity projesinde; fırın, ocak ve davlumbazdan oluşan ankastre üçlü setle döşenmiş mutfaklar, şık lake kapılar ve programlanabilir uzaktan kumandalı klimalar tüm dairelerde standart olarak sunuluyor.

BİLGİ ALMAK İÇİN FORMU DOLDURUNUZ
KVKK politikasını okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız.
Bilgilendirme metnini okudum. Kampanyalardan telefon ve mail ile haberdar olmak istiyorum.

Fırsat Projeleri

Panorama Incity

İSTANBUL / KAĞITHANE

Lansmandaki Son 2 Daireye Özel Net %30 İndirim

Lansmandaki Son 2 Daireye Özel Net %30 İndirim

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Haftanın Fırsat Projesi 4

İSTANBUL / BAHÇEŞEHİR

Projede Fırsat'a Özel %25 İndirim Fırsatı

Projede Fırsat'a Özel %25 İndirim Fırsatı

Yaz Fırsatı 3

AYDIN / KUŞADASI

Kuşadası'nda Projede Fırsata Özel Fiyat Avantajı...

Kuşadası'nda Projede Fırsata Özel Fiyat Avantajı...

Yaz Fırsatı 4

İZMİR / MENEMEN

İzmir'de Dev Yatırım Fırsatı

İzmir'de Dev Yatırım Fırsatı

Yaz Fırsatı 8

ANTALYA / ALANYA

Akdeniz'in İncisi Alanya'da Harika Yaz Fırsatı

Akdeniz'in İncisi Alanya'da Harika Yaz Fırsatı