Optimum Gardens'ta 60 Ay 0 Faizle Optimum Yaşam

Kurtköy sınırlarında hayata geçirilen Optimum Gardens’ta ayrıcalıklı bir yaşama 60 ay hiç faiz ödemeden sahip olabilirsiniz.

Optimum Gardens'ta 60 Ay 0 Faizle Optimum Yaşam
19.09.2017 - Salı

Kurtköy’de yükselen Optimum Gardens’ta ayrıcalıklarla dolu bir yaşam 60 ay 0 faiz fırsatıyla sizi bekliyor.

İstanbul’un değerine değer katan bölgelerinden Kurtköy sınırlarında yükselen Optimum Gardens projesi Optimum Yatırım Geliştirme tarafından hayata geçiriliyor. Toplamda 191 adet dairenin bulunduğu projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde dizayn edilmiş konut alternatifleri yer alıyor.  7 ve 8 katlı iki bloktan meydana gelen 10 metrekarelik arsa alanı üzerinde yer alan Optimum Gardens projesindeki konutların alanları 67 ila 184 metrekare arasında değişim gösteriyor. 

Her Yere Yakın 

Merkezi lokasyonu ile dikkat çeken Optimum Gardens projesi Teknopark, Sabiha Gökçen Havalimanı ve Viaport AVM'nin hemen yanı başında yer alıyor. 30 bin metrekarelik kapalı inşaat alanına Sahip olan Proje ayrıca, Atlantis Alışveriş Merkezi'ne yürüme mesafesinde konumlanıyor.

60 Ay 0 Faizle Optimum Yaşam

Bölgede fark yaratacak olan Optimum Gardens projesinde optimum bir yaşama artık çok daha kolay adım atabilirsiniz. 2018 Mart tarihinde teslim edilmesi planlanan projede 60 aya kadar yapılan vadelendirmelerde faiz uygulanmıyor. 

Geniş Sosyal Yaşam 

Konforlu bir yaşam biçimi halime getiren Optimum Gardens projesinde yer alan geniş sosyal olanaklarla siz de ayrıcalıklı bir yaşamın parçası olacaksınız.  Sosyal donanımları ile keyifli bir yaşam sunan Optimum Gardens projesinde yer alan spor alanlarında zinde, sağlıklı ve komşularınızla hoşsohbet olacaksınız.

Projenin sosyal ayrıcalıkları arasında ise açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, güneşlenme terası, fitness merkezi, sauna, kreş çocuk oyun alanları, güvenlik ve araç sahipleri için otopark yer alıyor.

Optimum Gardens Nerede?


 

Fırsat Projeleri