Ondörtüç Pendik'ten Kurban Bayramı'na Özel Kampanya

İnsay Yapı’nın hayata geçirdiği Ondörtüç Pendik projesinde ev sahibi olmak isteyenlere avantaj sunuluyor.

Ondörtüç Pendik'ten Kurban Bayramı'na Özel Kampanya
22.08.2017 - Salı

İnsay Yapı, Pendik'te hayata geçirdiği Ondörtüç Pendik için Kurban Bayramı'na özel ödeme kolaylığı getiriyor. 


Konut sahibi olmayı kolaylaştırmak için alıcılarına bayrama özel kampanya sunan Ondörtüç Pendik'te avantajlı ödeme koşulları ev almak isteyenleri bekliyor. Bayram boyunca Ondörtüç Pendik'ten ev sahibi olmak isteyenlere devam eden yüzde 15 indirim kampanyasının yanında ayrıca yüzde 5 bayram özel indirim fırsatı da sunuluyor.


İnsay Yapı, Pendik'te inşa ettiği Ondörtüç Pendik'ten Kurban Bayramı boyunca konut alanlara özel avantajlar sağlıyor. Projede Pendik'ten ev almak isteyenlere devam eden yüzde 15  indirim kampanyasının yanında ayrıca Kurban Bayramı'na özel yüzde 5 bayram özel indirim fırsatı sunuyor. Projenin başladığı günden bu yana yaptığı kampanyalarla tüm dikkatleri üzerine çeken İnsay Yapı, özellikle ödeme planına getirdiği yeniliklerle dikkat çekiyor. 22 Ağustos itibarıyla başlayan kampanya, bayram ertesine kadar devam edecek. Satış ofisleri ise bayramın üçüncü gününden itibaren hizmet verecek.


İsteyene Peşinatsız İsteyene 24 Ay Taksit


Ondörtüç Pendik'in ödeme koşullarında pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birini banka kredileri oluştururken, bu yolla ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 15 indirim fırsatı sağlanıyor. Üstelik 240 aya kadar konut kredisi imkanından da yararlanılabiliyor. Diğer bir alternatifi ise peşinatsız ödeme koşulu oluşturuyor. Peşinat ödemek istemeyenlere 24 taksit imkanı getiriliyor. Bunun gibi daha pek çok ödeme alternatifi sunan İnsay Yapı, ayrıca bayrama özel yüzde 5 indirim fırsatıyla da bayramı şenlendiriyor.  


Kaba İnşaat Bitti


Ondörtüç Pendik'te kaba inşaatın bittiğini, ince detay işlerine başladıklarını anlatan Çulhalık, “Projeden konut sahibi olanlar ve konut sahibi olmak isteyenler için örnek daire hazırladık. 3+1 daire seçeneği için hazırladığımız örnek dairemiz, ziyaretçilere yeni evlerinde yerleşim fikri verecek mimari çözümleri de içinde barındırıyor” dedi. 
 

Fırsat Projeleri