Ondörtüç Pendik'te Bütçeye Özel Ödeme Fırsatı

Yatırımcısına konforu ve huzuru bir arada sunan Ondörtüç Pendik projesinde kişiye özel ödeme planları oluşturuluyor. 

Ondörtüç Pendik'te Bütçeye Özel Ödeme Fırsatı
24.05.2017 - Çarşamba

İstanbul’un hızla gelişen bölgelerinden olan Pendik’te inşa edilen Ondörtüç Pendik projesinde kişiye özel ödeme planları oluşturuluyor. 


İnsay Yapı’nın Pendik’te hayata geçirdiği Ondörtüç Pendik projesi herkese şehrin içinde müstakil bir yaşam sunuyor. Dairelerin yüzde 85'inin balkonlarla kaplı olduğu ve geniş balkonları ile dikkat çeken projede balkon keyfini doyasıya yaşamak mümkün. Balkonları sayesinde yaz aylarını çok daha keyifli hale getiren proje ayrıca sahip olduğu botanik bahçesi ile de fark yaratıyor. 

 


Yatırımcısına konforu ve huzuru bir arada sunmayı amaçlayan Ondörtüç Pendik projesinde ödeme planına getirilen kolaylık ile çok daha kolay ev sahibi olmak mümkün. Projeden ev almak isteyen tüm tüketiciler kendi bütçelerine uygun ödeme planını yine kendileri belirleyebiliyor. 


Konu ile ilgili açıklama yapan İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık, “Ondörtüç Pendik'ten ev sahibi olmak isteyenlerle karşılıklı görüşüyoruz ve yatırımcımızı dinleyip, nasıl bir ödeme planı ile ev sahibi alabileceğini tartışarak onların istediği ödeme planını birlikte belirliyoruz” dedi.

 


9 bin metrekarelik alan üzerinde hayata geçirilen Ondörtüç Pendik’te 241 daire ve 23 ticari birim bulunuyor. Üç tip konut seçeneğinin bulunduğu projede, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire alternatifleri sunuluyor ve dairelerin alanları 68, 103 ve 146 metrekare şeklinde değişiyor. 


Daire sahiplerine güvenlik, yüzme havuzu, dinlenme alanları ve kapalı otopark ve daha birçok olanağın sunulduğu Ondörtüç Pendik projesi merkezi noktalara yakınlığıyla da dikkat çekiyor.

Fırsat Projeleri