Ondörtüç Pendik'in Örnek Daireleri Kapılarını Açtı

İnsay Yapı’nın imzasıyla yükselen Ondörtüç Pendik projesinde 3+1’ler için hazırlanan örnek daireler görücüye çıktı…

Ondörtüç Pendik'in Örnek Daireleri Kapılarını Açtı
24.07.2017 - Pazartesi

Konut sahibi olmak isteyenler için cazip avantajların sunulduğu Ondörtüç Pendik projesinde 3+1 tipinde konutlar için hazırlanan örnek daireler görücüye çıkarıldı. İnsay Yapı tarafından hayata geçirilen projede konut sahibi olmak isteyen herkese aynı zamanda yeni evlerinde yerleşim fikri verecek mimari çözümler de sunuluyor.


1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin yer aldığı Ondörtüç Pendik projesinin yapımına devam ediliyor. 3+1 tipindeki dairesinin örnek daire haline getirilerek konut alıcılarının beğenisine sunulduğu projede kaba inşaat biterken, ince inşaata başlanıldı. 242 konut ve 22 ticari birimden oluşa projede daire büyüklükleri sırasıyla ortalama 68, 103 ve 146 metrekare olarak belirtiliyor. 


“Ondörtüç Pendik, Yatırımcısına Kazandırıyor”


İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık Ondörtüç Pendik'in İstanbul'un yükselen yıldızı Pendik'te inşa edilmesinin konut sahiplerine büyük avantaj kazandırdığını belirtti. Çulhalık; “Bölge, son bir kaç yıl içinde büyük gelişme kaydetti. Ulaşımda büyük reformlara imza atan Pendik, TEM çıkışı ve üçüncü köprü bağlantılarıyla konut sahiplerinin yüzünü güldürdü” diye konuştu. 


Projeden konut sahibi olanlar ve konut sahibi olmak isteyenler için örnek daire hazırladıklarını ifade eden Çulhalık, , “Örnek dairemiz, ziyaretçilere yeni evlerinde yerleşim fikri verecek mimari çözümleri de içinde barındırıyor” dedi.

Fırsat Projeleri