Nidapark Seyrantepe Gold  Leed Sertifikası Aldı!

Gayrimenkul sektörünün güçlü markalarından Tahincioğlu başarılı, konforlu aynı zamanda çevreye duyarlı konutlar inşa etmeye devam ediyor. Firmanın Seyrantepe lokasyonunda yer alan ayrıcalıklı olanakları ile yatırımcıların beğenisini toplayan konut projesi Nidapark Seyrantepe çevreye duyarlı tasarımıyla LEED Gold sertifikasını aldı.

Nidapark Seyrantepe Gold  Leed Sertifikası Aldı!
11.07.2018 - Çarşamba

Hayata geçirdiği kaliteli ve nitelikli projelerle gayrimenkul sektörüne farklı bir bakış açısı kazandıran Tahincioğlu, sektörde  önemli sertifikalarından  biri olarak bilinen Leed Gold’u almaya hak kazandı. Projede bulunan balkonların ferahlığı ve metrekarelerin yüksekliğiyle daha da keyifli bir yaşam alanı oluşturuyor.

Ferah iç mekanların yer aldığı Nidapark Seyrantepe projesinde, her daire, blokların proje içindeki yerleşimi sayesinde, birbirinin görüntüsünü kesmiyor. Projede ayrıca, yerden tavana kadar uzanan camlar, her daireye özel balkon, çoğu dairede bulunan köşe salon ve çift cephe özelliği, brüt 3.80 metre tavan yüksekliği, ışık alan kat koridorları, mimari projenin çevreye olan duyarlılığını yaşam alanına da yansıtıyor.

Leed Sertifikasyon Sistemi Nedir?

Leed sertifikasyon sistemi; konut projelerinin yer aldığı çevrenin daha sağlıklı ve yaşanabilir olmasını amaçlayan bu alanda belli prosedürleri olan bir sertifikasyon. Leed sertifikasyon sistemi; özellikle sürdürülebilir araziler, su verimliliği, enerji ve atmosfer, malzeme ve kaynakları, yerleşim ve ulaşım, iç mekan kalitesi, inovasyon ve bölgesel öncelik kredileri gibi genel olarak bütünleştirici bir süreci kapsayan tasarım ölçütlerinden oluşur.

 Gayrimenkul sektörünün güçlü markalarından olan Tahincioğlu’nun da bu kriterler kapsamında inşa ettiği konut  projelerinden olan Nidapark Seyrantepe, bu çevresel hassasiyetleri nedeniyle  ABD Yeşil Bina Konseyi (USGBC) tarafından verilen Leed Gold Sertifikası’nı almaya hak kazandı. Böylece, Tahicioğlu çevreye duyarlı inşa ettiği projelerine bir yenisini daha eklemiş oldu.

 Nidapark Seyrantepe; Çevre Ve Kullanıcı Dostu!

Sektörde hayata geçirdiği bütün  konut ve nitelikli ofis projeleri yatırımcılar tarafından büyük talep gören Tahincioğlu’nun, Nidapark Seyrantepe projesi ile de  çevre ve kullanıcı dostu özellikleriyle dikkat çekiyor.

Nidapark Seyrantepe Proje Özellikleri!

Kullanıcısına ayrıcalıklı bir yaşam ve karlı bir yatırım sunan projede yaşam 2017 yılında başladı. Proje, 28 katlı iki bloktan oluşuyor. Kullanım kolaylığı sağlamak için farklı tipteki toplam 368 daireden oluşan projede daire  büyüklükleri 79 ila 324 m2 arasında değişiyor. Öte yanda Nidapark Seyrantepe projesi; 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 seçeneklerinden oluşuyor.

Nidapark Seyrantepe Projesi Nerede?

Kentin hızla değerlenen bölgelerinden olan Seyrantepe lokasyonunda konumlanan projede, 2.800 metrekare sosyal donatı alanı mevcut.

Nidapark Seyrantepe Sosyal Olanakları!

Projenin sosyal olanakları arasında: kapalı ve açık yüzme havuzları, fitness salonu ve pilates stüdyosunun yanı sıra squash ve masa tenisi, yürüyüş parkuru, farklı yaş gruplarına yönelik oyun parkları, çok amaçlı spor sahası ve mini futbol sahası da yer alıyor.

Nidapark Seyrantepe İletişim!

Adres: Huzur Mh., Cumhuriyet Caddesi 8-1, 34396 Sarıyer-İstanbul

Telefon: 444 4 846

Fırsat Projeleri

Queen Bomonti

İSTANBUL / ŞİŞLİ

45 Yıllık Sinpaş Olunca Ev Alması 5 Dakika

45 Yıllık Sinpaş Olunca Ev Alması 5 Dakika

Strada Bahçeşehir

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Strada Bahçeşehir'de Haftanın Fırsatı

Strada Bahçeşehir'de Haftanın Fırsatı

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'de Sevgililer Günü'ne Özel İndirim Fırsatı

AND Pastel'de Sevgililer Günü'ne Özel İndirim Fırsatı

Skyland İstanbul

İSTANBUL / ŞİŞLİ

En Cazip Yatırım İçin Tek Anahtar

En Cazip Yatırım İçin Tek Anahtar

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

45 Yıllık Sinpaş Olunca Ev Alması 5 Dakika

45 Yıllık Sinpaş Olunca Ev Alması 5 Dakika

Nef 36 Basınekspres

İSTANBUL / BAĞCILAR

Nef Ev Değiştirme Kampanyası

Nef Ev Değiştirme Kampanyası