NG Residence' Tan Kişiye Özel Ödeme Planı!

NG Residence projesi, sonbaharda konut almak isteyenleri kişiye özel ödeme seçenekleri sunan bir kampanya ile buluşturuyor.

NG Residence' Tan Kişiye Özel Ödeme Planı!
21.09.2017 - Perşembe

NG Residence projesi, sonbaharda konut almak isteyenleri kişiye özel ödeme seçenekleri sunan bir kampanya ile buluşturuyor.

NG Residence projesi, sonbaharda konut almak isteyenleri kişiye özel ödeme seçenekleri sunan bir kampanya ile evsahibi yapıyor. M2 5 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla sunulan kampanya kapsamında; ödeme planları kişiye özel hazırlanırken, banka kredisi olmadan da taksitlendirme olanağı sunuluyor:

 

NG Residence’ tan Kişiye Özel Ödeme Planı!

 NG Residence, Sonbahar Kampanyası’nda metrekaresi 5 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla sunduğu kişiye özel ödeme avantajıyla, yatırımcılara konforlu ve ayrıcalıklı bir yaşamın alanı sunuyor. Proje; kullanılan malzeme, işçilik ve lokasyon avantajıyla diğer projelerden ayrılıyor. Proje tamamlanıp yaşam başladığında ise kira getirilerinin bin 800 ile 2 bin 300 civarında olması öngörülüyor.

Kampanyaya ek olarak, projeden daire sahibi olmak isteyenlere çok farklı çözümler sunuluyor. Ödeme planları kişiye özel hazırlanırken, banka kredisi olmadan da taksitlendirme imkânı yaratılıyor. Projede metrekare fiyatları ise 5 bin 900 TL’den yatırımcıya ulaşıyor.

Konutlar Haziran 2018’de Teslim!

Avrupa Yakası’nın “Vazo”su olarak tanımlanan proje, dış cephesiyle sektöre yeni bir kimlik kazandırırken kullanılan malzeme kalitesiyle de fark yaratıyor. Haziran 2018’de teslim edilmesi planlanan NG Residence, toplam 288 daireden meydana geliyor. Projede büyüklükleri 62 ila 139 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri mevcut. Daireler, sahip olduğu net 3.20 m tavan yüksekliği ile mekana ferahlık kazandırıyor.

Proje, 26 katlı residence, turizmde dünya markası olan 5 yıldızlı uluslararası zincir oteli ve 3 bin 200 kişilik kongre merkezini yer alıyor. Projede ayrıca sunulan hizmetler arasında; 7/24 güvenlik, SPA, buhar banyosu, sauna, Türk Hamamı yer alıyor. Sahip olduğu NG GYM spor salonunda ise pilates ve fitness olanakları mevcut. Ayrıca her daireye özel otopark alanı sunuluyor.

Fırsat Projeleri