Nef'ten 2018'De 3 Yeni Proje!

Nef Çekmeköy’ün basın toplantısında konuşan Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, gelecek projeleri hakkında bilgi verdi.

Nef'ten 2018'De 3 Yeni Proje!
27.11.2017 - Pazartesi

Çekmeköy’de hayata geçireceği Nef projelerinin basın toplantısında konuşan Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, 2018 yılında 3 yeni proje hayata geçireceklerini söyledi.

Nef’in, Fiba Grubu arsalarında geliştirdiği ve üç projeden oluşan Çekmeköy projesi, yoğun ilgiyle dikkat çekiyor. Nef’in Çekmeköy’deki ilk projesi olan Nef Çamlıtepe, lansmana çıkmadan 2 gün içinde satıldı ve bu satış noter ile tasdik ettirildi. Nef, Çekmeköy’de 409 konuttan oluşan ikinci projesi Nef Ormantepe’nin lansmanını da bir yıl öne çekerek gerçekleştirdi.

“Şimdi Daha Hızlı Olacağız”

Çekmeköy’de hayata geçireceği Nef Çamlıtepe, Nef Ormantepe ve Nef Koruköy projelerinin basın toplantısında konuşan Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, Nef Çamlıtepe ile rekor kırdıklarını belirterek, “Bu rekor, Türk halkının ekonomiye duyduğu güvenin önemli bir göstergesiydi. Şimdi ikinci projemizi lansman fiyatlarıyla planlanandan çok daha önce satışa sunduk. Çekmeköy’deki 3 projenin satışının tamamını, 4 yıllık bir süreçte bitirmeyi düşünürken şimdi çok daha hızlı olacağız” dedi. 

“Halkımız Ekonomimize Güveniyor”

“Proje lansmanını takip eden ilk 90 günde %77 satış başarımızı, Nef Çamlıtepe ile sürdürdük ve son zamanların satış rekorunu kırdık” diyen Erden Timur, sözlerine şöyle devam etti: “Lansmanını bile gerçekleştirmediğimiz projede bu rekor bize, halkımızın ekonomiye duyduğu güvenin önemli bir göstergesi oldu. Emlak piyasasını canlandırdığımız ve sektörümüze duyulan güveni bir kez daha gösterdiğimiz için ayrıca mutluluk duyuyoruz. Şimdi Çekmeköy’deki ikinci projemiz olan Nef Ormantepe’de de elimizi taşın altına koyuyoruz ve ekonomiye canlılık kazandırmak için lansmana özel fiyatlarla ve aynı şartlarla, planladığımızdan çok daha önce satışa çıkıyoruz. 3 projenin satışının tamamını, 4 yıllık bir süreçte bitirmeyi planlarken sanırım çok daha hızlı hareket edeceğiz. İstanbul’un tek eğitim vadisinin yanında hayat bulan bu projede aileler, öğrenciler ve profesyoneller hayal ettikleri yaşam alanına kavuşacaklar” dedi. 

2018’de 3 Yeni Proje Geliyor

Nef’in gelecek dönem yatırımları hakkında bilgi veren Timur, 2018’de 3 yeni projeyi lanse edeceklerini vurgulayarak şöyle konuştu: “2018’de Kandilli bölgesinde bir projemiz olacak. Kandilli’de boğaz manzaralı, hatta boğazın en büyük tek parsellik arsası olan bir bölgede proje hayata geçireceğiz. Bu arazi 70 dönümlük bir büyüklüğe sahip. Onun dışında Koruköy’de bir projemiz olacak. Bunların dışında yaz dönemi için de Bodrum’da, Cennet Koyu’nun iki yanında küçük çaplı bir projemiz olacak. Yazın o projeye başlayacağız. Geliştirme aşamasında projelerimiz de var ama bunları konjonktüre ve satışa bağlı olarak düşünebiliriz. Önümüzdeki dönemde toplam 3 lansmanımız olacak.”
 

Fırsat Projeleri