Nef Yalıkavak Projesi Ve Fiyat Listesi

Nef Yalıkavak projesi Timur Gayrimenkul’ün İstanbul dışındaki ilk projesi olarak Muğla’nın Bodrum mevkiinde hayata geçiriliyor. Karma kullanım alanlarına sahip olacak şekilde tasarlanan Nef Yalıkavak, mandalina ağaçlarının arasında, masmavi bir denizin yanı başında yükseliyor.

Nef Yalıkavak Projesi Ve Fiyat Listesi
05.07.2018 - Perşembe

Nef Yalıkavak projesi Timur Gayrimenkul bünyesinde, firmanın İstanbul dışındaki ilk projesi olarak Muğla’nın Bodrum mevkiinde hayata geçiriliyor. Daire, villa, ofis ve ticari birimlerin yer alacağı karma kullanım alanlarına sahip olacak şekilde tasarlanan Nef Yalıkavak projesi mandalina ağaçlarının arasında, masmavi bir denizin yanı başında yükseliyor.

Nef Yalıkavak Proje Özellikleri 

Nef Yalıkavak projesi mimari tasarımı dünyaca ünlü mimarlık ofislerinden Torti Gallas Architects firmasına ait. Bodrum’un Yalıkavak bölgesindeki son denize sıfır koyda inşa edilen Nef Yalıkavak projesi 100 bin metrekarelik bir araziyi kapsıyor. Nef Yalıkavak projesi 460 uzunluğunda bir de sahil şeridine sahip ve projede ayrıca 2 bin metrekarelik özel bir kumsal bulunuyor. Nef Yalıkavak projesinde toplam 500 adet daire bulunurken, konutların yanı sıra ofis birimleri ve mağazalardan oluşan bir de ticari alan mevcut durumda.

Nef Yalıkavak daire tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak sıralanıyor. Projede yer alan dairelerin alan büyüklükleri 88 metrekareden başlayarak 420 metrekareye kadar farklılaşıyor. Otel konforunu evinizde yaşatacak olan Nef Yalıkavak projesi sahil kasabası sıcaklığı konseptinde yükseliyor. Projede bununla birlikte bir Nef buluşu olan ve sizi kullanmadığınız alanlar için aidat ödemek zorunluluğundan kurtaran Folhome sistemi yer alacak.

Nef Yalıkavak Projesi Daire Fiyatları 

Nef Yalıkavak projesi daire fiyatları kapsamında göre projedeki konutlar 1 milyon 460 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Projedeki maksimum fiyat ise 5 milyon 204 bin lira olarak belirtiliyor. Nef Yalıkavak projesi ödeme seçenekleri ile ilgili bilgileri ve size en uygun ödeme alternatifini Nef Yalıkavak telefon numarası olan 444 96 33 numaralı telefondan ulaşarak öğrenebilirsinz.

Nef Yalıkavak Projesi Nerede?

Ege’nin gözde illerinden Muğla’da yer alan Nef Yalıkavak projesi konut sahiplerine Bodrum’un Yalıkavak mevkiinde denize sıfır lokasyonda bir yaşam sunuyor. Nef Yalıkavak'ın 3 tarafı denizlerle çevrili ve iki adet koyu bulunuyor. Sahil kasabası yaşamını hissedeceğiniz projede otel konforunda bir yaşam kalitesi sizi bekliyor.  Nef Yalıkavak projesi adresi: Yalıkavak mevkii Bodrum/Muğla olarak belirtiliyor.

Nef Yalıkavak Projesi Teslim Tarihi

Gerçek anlamda lüks yaşam anlayışına sahip olan Nef Yalıkavak projesi teslimi 2018 yılı sonu olarak hedefleniyor. Nef Yalıkavak projesinin 2018 yılının Aralık ayında tamamlanarak teslim edilmesi planlanıyor.

Nef Yalıkavak Sosyal Donatılar

Daire sahiplerine konfor dolu bir yaşamın kapılarını açan Nef Yalıkavak sosyal olanakları bakımından fark yaratıyor. Projede çocuk yüzme havuzu ve çocuk oyun alanları, açık yüzme havuzu, sauna, fitness merkezi, SPA, özel güvenlik, projeye özel iskele, plaj ve yürüyüş manzarası yer alıyor.

Nef Yalıkavak Fotoğrafları

Nef Yalıkavak proje resimleri ile ilgili daha fazla ayrıntıya Nef Yalıkavak web sitesi olan nefyalikavak.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Nef Yalıkavak fotoğrafları ile ilgili birkaç örnek şöyle:

BİLGİ ALMAK İÇİN FORMU DOLDURUNUZ
KVKK politikasını okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız.
Bilgilendirme metnini okudum. Kampanyalardan telefon ve mail ile haberdar olmak istiyorum.

Fırsat Projeleri

Nef Yalıkavak

MUĞLA / BODRUM

Nef Yalıkavak

Nef Yalıkavak

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy

İSTANBUL / KADIKÖY

Şehrin Dışında Değil Tam Merkezinde

Şehrin Dışında Değil Tam Merkezinde

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'den 10 Yerine 5 Yılda Biten Kredi Kampanyası!

AND Pastel'den 10 Yerine 5 Yılda Biten Kredi Kampanyası!

İnistanbul

İSTANBUL / FATİH

İnistanbul'da Hayat Başlıyor

İnistanbul'da Hayat Başlıyor

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

124 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

124 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

Panorama Incity

İSTANBUL / KAĞITHANE

Lansmandaki Son 2 Daireye Özel Net %30 İndirim

Lansmandaki Son 2 Daireye Özel Net %30 İndirim