Nef Yalıkavak Projesi Teslim Tarihi

Timur Gayrimenkul tarafından Muğla'nın Bodrum ilçesinde hayata geçirilen Nef Yalıkavak projesi teslim tarihi internette sıkça aranıyor.

Nef Yalıkavak Projesi Teslim Tarihi
01.08.2017 - Salı

Timur Gayrimenkul tarafından Muğla'nın Bodrum ilçesinde hayata geçirilen Nef Yalıkavak projesi teslim tarihi internette sıkça aranıyor.

Sektörün öncü kuruluşlarından birisi olan ve hayata geçirdiği her projede adından oldukça fazla söz ettiren Timur Gayrimenkul, Muğla'nın Bodrum ilçesinde yepyeni bir proje inşa ediyor. Turizmin ülkemizdeki başkenti olarak bilinen Muğla'nın Bodrum ilçesinde eşi benzeri bulunmayan bir projeyi hayata geçiren Timur Gayrimenkul, yepyeni bir konsepti de sektöre kazandırmış oldu. Bodrum'un simgesi olan mandalina ağaçlarıyla çevrili, denize sıfır konumda bulunan Nef Yalıkavak projesi bölgenin en özel manzarasını sunuyor. Bodrum'un Yalıkavak bölgesinin son kalan koyunda hayata geçirilen Nef Yalıkavak projesinin kendisine özel 460 metre uzunlukta bir sahili bulunuyor. Mimari açıdan benzersiz olan projeyi dünyaca ünlü mimarlar özenle tasarladı. Bodrum'da sakin ve huzurlu bir yaşam arayanların en doğru adresi haline gelecek olan Nef Yalıkavak projesinin teslim tarihi de belli oldu. Son dönemde de internette Nef Yalıkavak projesi teslim tarihi araması ön plana çıkmış durumda. İşte Nef Yalıkavak projesi teslim tarihi..

Nef Yalıkavak projesi teslim tarihi

Nef Yalıkavak projesi, ülkemizin tatil ve turizm açısından başkent olarak nitelendirilen Muğla'nın Bodrum ilçesinde hayata geçiriliyor. Sahil kasabası konseptiyle tasarlanan proje, kendisine özel sahili, kumsalı ve eşsiz manzarasıyla kendisine hayran bırakıyor. Nef Yalıkavak projesi teslim tarihi ise 2018 yılının Eylül ayı olarak planlanıyor. 

1+1, 2+1, 3+1, 4+1 tipinde daireler ve villalardan oluşan projede en küçük 88, en büyük 420 metrekare büyüklüğünde konutlar bulunuyor. Aynı zamanda ofis ve mağazaların da yer alacağı proje otel konforunu evinize getirecek. 

Fırsat Projeleri