Nef Sancaktepe 19 Projesi Ve Fiyat Listesi

Nef Sancaktepe 19 projesi Timur Gayrimenkul tarafından İstanbul’un hızla değerlenen yatırım bölgelerinden Sancaktepe sınırlarında yükseliyor. Nef Sancaktepe 19 projesi, özgün tasarımı ve modern yaşam konseptiyle göz dolduruyor.

Nef Sancaktepe 19 Projesi Ve Fiyat Listesi
28.06.2018 - Perşembe

Nef Sancaktepe 19 projesi Timur Gayrimenkul tarafından İstanbul’un hızla değerlenen yatırım bölgelerinden Sancaktepe sınırlarında yükseliyor.  Nef Sancaktepe 19 projesi, özgün tasarımı ve modern yaşam konseptiyle göz dolduruyor. Toplam 17 bin 916 metrekare arsa üzerinde hayata geçirilen proje alanının 13 bin 362 metrekaresi peyzaj düzenlemesine ayrılmış durumda. Projede ayrıca 2 bin 500 metrekareyi kapsayan bir de ticari birim alanı yer alıyor.

Nef Sancaktepe 19 Mimari

Nef Sancaktepe 19 mimari özellikleri bakımından benzerlerinden ayrılan bir tasarıma sahip. 3 ve 12’şer katlı toplam 6 bloktan meydana gelen Nef Sancaktepe 19 projesinin mimari tasarımı VİVA Architects’e ait. Nef Sancaktepe 19 daire tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon beğeniye sunuluyor. Toplamda 439 adet dairenin yer aldığı projede dairelerin alan büyüklüğü 60 metrekare ile 150 metrekare arasında değişim gösteriyor. 

Nef Sancaktepe 19 Fiyat Listesi

Satış süreci devam eden Nef Sancaktepe 19 daire fiyatları 1 oda 1 salon daireler için minimum 390 bin liradan başlangıç gösteriyor. Nef Sancaktepe 19 fiyat listesi ise şöyle:  Nef Sancaktepe 19 projesindeki 1+1 daireler 390 bin lira ile 401 bin lira arasında, 2+1 daireler 525 bin lira ile 954 bin lira arasında, 3+1 daireler 878 bin lira ile 1 milyon 53 bin lira arasında değişim gösteren fiyatlara sahip.

Nef Sancaktepe 19 Ödeme Kampanyası

Konut sahiplerine cazip ödeme olanakları sunan Nef Sancaktepe 19 ödeme kampanyası dahilinde konut sahibi olmak isteyenlere çeşitli ödeme alternatifleri sunuluyor. Nef Sancaktepe 19 ödeme seçenekleri ile yüzde 1 peşinat ödeyerek ev sahibi olmanız mümkün. Buna göre yüzde 20 oranındaki peşinatın yüzde 1’ini nakit, kalan yüzde 19’luk kısmını teslimde ödeyerek ev alabilirsiniz. Konut tutarının kalan yüzde 80’lik kısmı içinse banka kredisi kullanılabiliyor. Bunların yanında Nef Sancaktepe 19 projesinden ev sahibi olmak için 36 aya varan firma vadelendirme olanağından faydalanabilirsiniz.

Nef Sancaktepe 19 Ulaşım

Nef Sancaktepe 19 projesi ulaşım bakımından oldukça avantajlı bir konuma sahip. TEM Otoyolu ve E-5 bağlantı yollarına yakın lokasyonuyla göz dolduran Nef Sancaktepe 19 açık adresi: Akpınar Mah. Kanuni Cad. Sancaktepe/İstanbul olarak belirtiliyor.

Nef Sancaktepe 19 Sosyal Olanaklar

Ailenizle birlikte ayrıcalıklı bir yaşama merhaba diyeceğiniz Nef Sancaktepe 19 projesi sosyal donatılar bakımından da oldukça zengin bir proje. Nef Sancaktepe 19 sosyal olanakları şöyle sıralanıyor: Sauna, güneşlenme alanı, açık yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanı, çocuk havuzu, güvenlik, fitness merkezi vb. 

Nef Sancaktepe 19 İletişim Bilgileri

Nef Sancaktepe 19 iletişim bilgilerine göre Nef Sancaktepe 19 web adresi: www.nefsancaktepe.com olarak belirtiliyor. Nef Sancaktepe telefon numarası: 444 9 633

Nef Sancaktepe 19 Örnek Daire Resimleri

Nef Sancaktepe 19 örnek daire ile ilgili daha fazla detay projenin internet sitesi olan www.nefsancaktepe.com adresinde yer alıyor. Nef Sancaktepe 19 örnek daire fotoğrafları şöyle: 

BİLGİ ALMAK İÇİN FORMU DOLDURUNUZ
KVKK politikasını okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız.
Bilgilendirme metnini okudum. Kampanyalardan telefon ve mail ile haberdar olmak istiyorum.

Fırsat Projeleri

Nef Sancaktepe 19

İSTANBUL / SANCAKTEPE

Ev Sahibi Olmak mı Nef Sahibi olmak mı

Ev Sahibi Olmak mı Nef Sahibi olmak mı

Strada Bahçeşehir

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Strada Bahçeşehir'de Yaşam Yeni Caddesinde

Strada Bahçeşehir'de Yaşam Yeni Caddesinde

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'de Kiralarınız Eve Dönüşsün

AND Pastel'de Kiralarınız Eve Dönüşsün

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

170 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

170 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

Sur Yapı Antalya

ANTALYA / KEPEZ

Sur Yapı Antalya'da Yaz Fırsatı

Sur Yapı Antalya'da Yaz Fırsatı