Nef Kandilli Projesi Ve Fiyat Listesi

Nef Kandilli projesi Timur Gayrimenkul iştiraki olan Nef markası tarafından İstanbul’un Anadolu Yakası sevilen ilçelerinden Üsküdar sınırlarında, Kandilli semtinde yükseliyor.

Nef Kandilli Projesi Ve Fiyat Listesi
29.06.2018 - Cuma

Nef Kandilli projesi Timur Gayrimenkul iştiraki olan Nef markası tarafından İstanbul’un Anadolu Yakası sevilen ilçelerinden Üsküdar sınırlarında, Kandilli semtinde yükseliyor. İstanbul’un boğazında lüks yaşamın kapılarını açan Nef Kandilli projesinde birbirinden konforlu dizayn edilen 406 adet daire yer alıyor.

Konut sahiplerine gerçek anlamda konforlu bir yaşam sunan Nef Kandilli projesinde bulunan daireler 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon olarak tasarlanan seçeneklerden oluşuyor. Projede yer alan dairelerin alanları 157 metrekareden başlıyor, 423 metrekareye kadar değişim gösteriyor.

Nef Kandilli projesinde her detayı özenle tasarlanan peyzaj düzenlemesi, projenin ruhunu yansıtıyor. Boğaz manzarasını konut sahiplerinin konforuna sunan Nef Kandilli projesinde peyzajla, bir ışık ormanı konsepti yaratılıyor ve evler ormanlık bir alanın içine yerleştirilmiş gibi görünüyor.

Nef Kandilli Nerede? 

Nef Kandilli projesi adresi Fatin Hoca Sokak No: 27 Üsküdar-Kandilli İstanbul olarak belirtiliyor. Eski tuğla fabrikasının bulunduğu arazi üzerinde, 70 bin metrekarelik alan üzerinde hayata geçirilecek olan Nef Kandilli projesi İstanbul’un Anadolu Yakası sınırlarında yer alan Üsküdar ilçesinde inşa ediliyor.

Nef Kandilli Ne Zaman Teslim? 

Nef Kandilli teslim tarihi 2020 yılı olarak belirtiliyor. Nef Kandilli projesindeki konutların en geç 2020 yılında bitirilerek sahiplerine teslim edilmesi hedefleniyor.

Nef Kandilli Sosyal Donatılar

Konut sahiplerine geniş sosyal olanakların sunulduğu Nef Kandilli projesinde kameralı güvenlik sistemi, peyzaj düzenlemesi, açık ve kapalı otopark, yürüyüş alanı, açık ve kapalı yüzme havuzu, davet odası, çocuk yüzme havuzu, müzik odası, hamam, misafir odası, çocuk oyun alanı, sinema salonu, kamelyalar, lounge alanı, fitness alanı ve playstation odası gibi sosyal donatılar yer alıyor.

Nef Kandilli Konut Fiyatları

Nef Kandilli projesi fiyat listesi ile ilgili detaylar için 444 9 633 numaralı projenin iletişim telefonuyla bağlantıya geçebilirsiniz. Nef Kandilli ödeme seçenekleri için de yine proje iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz. Nef Kandilli güncel fiyat listesi için formumuzu doldurarak, projenin kampanya, indirim, ödeme planı ve seçeneklerini de öğrenebilirsiniz.

Nef Kandilli İletişim Bilgileri

Nef Kandilli projesi web sitesi için www.nefkandilli.com.tr adresi üzerinden projeye ulaşmanız mümkün. Nef Kandilli telefon numarası ise 444 9 633 olarak belirtiliyor.

Nef Kandilli Proje Fotoğrafları

Nef Kandilli örnek daire ve Nef Kandilli proje resimleri ile ilgili birkaç örnek: 

BİLGİ ALMAK İÇİN FORMU DOLDURUNUZ
KVKK politikasını okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız.
Bilgilendirme metnini okudum. Kampanyalardan telefon ve mail ile haberdar olmak istiyorum.

Fırsat Projeleri

Sinpaş Marina Ankara

ANKARA / ÇANKAYA

Sinpaş Marina Ankara'da Hem Marina Havası Hem Kanal Manzarası

Sinpaş Marina Ankara'da Hem Marina Havası Hem Kanal Manzarası

Nef Bahçelievler

İSTANBUL / BAHÇELİEVLER

Eski Evinizi Yeni Nef'inizle Değiştirin!

Eski Evinizi Yeni Nef'inizle Değiştirin!

Aydos Land

İSTANBUL / PENDİK

2020'de Ev Sahibi Olma Fırsatıı!

2020'de Ev Sahibi Olma Fırsatıı!

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Siz Çok Kazanın Diye...

Siz Çok Kazanın Diye...

Gökorman

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Yerden Göğe Kadar Sinpaş Harikası

Yerden Göğe Kadar Sinpaş Harikası

Nef 36 Basınekspres

İSTANBUL / BAĞCILAR

Eski Evinizi Yepyeni Bir Nef'le Değiştirme Fırsatı!

Eski Evinizi Yepyeni Bir Nef'le Değiştirme Fırsatı!