MESA Orman Çubuklu Projesi Satışta!

Konut sektörünün öncü firmalarından MESA, doğanın kucağında hayata geçirdiği Beykoz Çubuklu’da yükselen yeni projesi MESA Orman Çubuklu’yu satışa sundu.

MESA Orman Çubuklu Projesi Satışta!
03.05.2018 - Perşembe

Konut sektörünün öncü firmalarından MESA, doğanın kucağında hayata geçirdiği Beykoz Çubuklu’da yükselen yeni projesi MESA Orman Çubuklu’yu satışa sundu.

Gayrimenkul sektöründe köklü geçmişe sahip firmalardan olan MESA, Anadolu Yakası’nın en özel lokasyonlarından biri olan Çubuklu’da kent ormanı ve doğal gölün yanı başında Mesa Orman projesiyle modern ve doğal bir yaşamı hayata geçiriyor. Kolay ve rahat ulaşım olanaklarına sahip Mesa Orman kentten uzaklaşmadan doğayla komşu bir yaşam sunuyor.

Doğayla Komşu Yaşam

Prestij sahibi ayrıntılara sahip olan MESA Orman, sadece 219 daire ile butik bir yaşam sunuyor. Çubuklu'da yer alan Mesa Orman; sırtını şehrin oksijen depolarından biri olan 1.5 milyon metrekarelik İstanbul Kent Ormanı'na yaslıyor. İstanbul'un en temiz havalarından birine sahip olan bölgede, güne temiz orman havasıyla başlamak; metropolde yaşayan herkesin ortak hayalinin burada gerçekleşmesini sağlıyor.

Yeşilin Her Tonu MESA Orman’da

İstanbul’un nadir ormanlarında birine komşu olan MESA Orman projesi, doğanın tüm renklerini ahenk ve konforla şehrin içinde yaşatmak üzere kurgulandı. Her sabah kuş sesleriyle uyanıp işten eve döndüğünüzde toprak ve ağaç kokularını içinize çekerek rahatlayıp, eşsiz orman manzarasıyla dinginliği yakalarken huzuru evinize davet edebilirsiniz. İstanbul’un nadir ormanlarından birine komşu bu özel proje, doğanın tüm tonları ile yaşamınızı çevreliyor, büyüleyici bir yaşam alanına ilham veriyor. Çubuklu'nun çok özel bir noktasında yer alan MESA Orman; özenle tasarlanan teras alanları, geniş bahçe ve peyzaj alanları sevdiklerinizle beraber doğanın dinginleştiren iyileştirici ruhunu yaşama fırsatı sunuyor. Ormanın tüm kokularıyla bezenmiş, kuş seslerinin eşlik ettiği, doğanın eşsiz atmosferi ile yeni güne başlamanın keyfini yaşamaya davet ediyor.

Esas Hedef: Sürdürülebilirlik

MESA Orman’da yüksek izolasyona sahip olan dış cepheler, düşük karbon salınımı sağlıyor. Elektrik sarfiyatını minimuma indiren MESA, kurguladığı yaşam alanlarında sürdürülebilirlik hedefine ulaşıyor. MESA Orman sadece yüksek ve ayrıcalıklı yaşam standartları ile değil, ormana en yakın ve en saygılı mesafede duran projesi olarak da bölgesine referans oluyor. Dış cephede kullanılan geniş cam yüzeyler ile güneş ışığının sonsuz aydınlığı evlerin içine dolarken, bol oksijenli bir yaşam sunan projemiz, peyzajı ve mimarisiyle de ormanla bütünleşiyor.

Maksimum Yeşil Alan

MESA Orman, sadece yürüyüş mesafesindeki doğal göl ile yeşilin tüm tonlarını kucaklıyor. MESA Orman'ın az katlı mimarisi; sıcak atmosferi ve estetik detayları, içinde bulunduğu doğayı tamamlayacak şekilde tasarlandı. Yeniden düzenlenen çevre kurgusuyla MESA Orman, konutların trafik ve anayol gürültüsüne uzak, ormana yakın mesafede konumlanması ile metropolde saklı bir dünya sunuyor. Projenin etrafını saran ve çevresiyle bağlantısını yaratıcı bir kurguyla kesen koşu parkuru, kolayca ulaşıp sabah koşularının mis gibi orman havasında yapılmasına imkân tanıyor. Doğanın tüm güzelliklerini yansıtan, eşsiz peyzaja sahip parkurunda spor yaparken sosyalleşmenin en doğal hali MESA Ormanlıların olacak.

Yaşamı Odağa Alan Proje: MESA Orman

Estetik, yalın ve fonksiyonel bir çizgi ile tasarlanan Mesa Orman’da sizlerin ve çocuklarınızın mutluluğu için her detayı düşünüldü. Zengin yaşam seçenekleri ve az katlı tasarlanan bloklarda en özel yaşam alanları sizler ve en değerli varlığınız aileniz için tasarlandı. MESA Orman’da 2+1, 3+1, 3,5+1, 4+1, 5,5+1 ve 6+1 daire seçenekleriyle toplam 219 daire sahiplerini bekliyor. Mayıs 2020’de teslim edilecek projenin fiyat aralığı ise 1 milyon 314 bin TL ile 4 milyon 416 bin TL arasında değişiyor.