Mesa Gökada Ön Talep Toplamaya Başladı!

MESA, başarılı projeleri bir yenisini ekliyor. Anadolu Yakası’nda hayata geçireceği Mesa Gökada projesiyle, büyümeye devam ediyor.

Mesa Gökada Ön Talep Toplamaya Başladı!
02.08.2017 - Çarşamba

İstanbul’un Maltepe lokasyonunda yer alan Mesa GÖKADA projesi, yatırımcılardan ön talep toplamaya başladı. Adalar Manzarası’na sahip olan MESA GÖKADA konut projesi, ön talep sürecinde yatırımcılara konut seçimi ve lansman fırsatlarından yararlanma avantajı sağlıyor. Bütün projelerinde insan ve yaşam kalitesine önem veren MESA, kullanıcılara konut dışında ayrıcalıklı ve keyifli yaşam alanları sunuyor.

Firma yeni projede de, bu hassasiyetlere önem vermeye devam ediyor. Maltepe yer aldığı lokasyonun çehresini değiştirme iddiasında olan Mesa GÖKADA’da, lansman öncesi ön talep süreci yoğun şekilde devam ediyor.

Mesa GÖKADA 273 Daire!

Bağdat Caddesi ve sahil aksına yakın mesafede bulunan proje, ön talep sürecinde yatırımcılara konut seçiminden, lansman avantajına kadar çok sayıda cazip fırsat sunuyor. Mesa’nın, Maltepe bölgesinde yer alan ilk projesi olan GÖKADA, yatırımcısına karlı bir alternatif sunuyor.

Proje, yer aldığı lokasyon olan Büyükbakkalköy’ün yaşam kalitesini daha yukarı taşıma amacında. MESA GÖKADA’daki  konutları; 3 blokta  1+1’den 4+1’e kadar çeşitli tip ve büyüklükte inşa ediliyor. Toplam 273 konut ve ticari alandan oluşan proje, zengin sosyal donatıları ile de dikkat çekiyor.

Anadolu Yakası’nda E-5 ve TEM’e kolay erişim olanağına sahip MESA GÖKADA projesi, Aydos ve Kayışdağı Çam Ormanları’na yakın, adalar ve doğa manzarasına  hakim keyifli bir yaşam sağlıyor.

 

Fırsat Projeleri