“Mesa Çubuklu 28 Sakinleri Gerçekten Merkezde Yaşayacak”

Mesa Satış Pazarlama Müdürü Kadir Yılmaz, Beykoz'da deniz ve orman manzaralı olarak hayata geçirilen Mesa Çubuklu 28 projesinin detaylarını paylaştı...

“Mesa Çubuklu 28 Sakinleri Gerçekten Merkezde Yaşayacak”
17.10.2018 - Çarşamba

Mesa Satış Pazarlama Müdürü Kadir Yılmaz, Mesa Çubuklu 28 projesinin detaylarını paylaştı... İşte Mesa Çubuklu 28’in ayrıntıları…

“Her İhtiyaca Uygun Daire Mesa Çubuklu 28’de”

“Bu bizim Beykoz’daki ikinci projemiz. İlk projemiz olan Mesa Orman projesini mayıs ayında lanse etmiştik.” Diyen Mesa Satış Pazarlama Müdürü Kadir Yılmaz, projenin konseptiyle ilgili şu bilgileri verdi: “Ekim ayında da 80 bağımsız bölümden oluşan Mesa Çubuklu 28 projesini lansmanını gerçekleştiriyoruz. 1+1’den 4+1’e kadar tek katta veya dublekste daire tiplerinin olduğu 80 metrekareden yaklaşık 400 metrekareye kadar her ihtiyaca yönelik daire tiplerinin yer aldığı bir proje. Buradan konut alan tüketicilerimiz şehrin hem orman manzarasına hem de deniz manzarasına sahip olmakla beraber, gerçekten şehir merkezinde bir ev almış olacaklar. Hem Anadolu hem Avrupa’nın önemli cazibe merkezlerinin tiyatro salonlarına, sinemalarına, alışveriş merkezlerine çok rahat ulaşabilecekler. Binanın mimari dili de bunu gösteriyor. Daha canlı, daha dinamik, daha kendisini gösteren, karakteristik çizgileri olan bir cephe yapımız var.”

“İstanbul’dan Ev Alanlar İçin En Önemlisi: Konum”

Mesa Çubuklu 28 projesinin konumu ile ilgili konuşan Yılmaz şunları aktardı: Lokasyona biz çok önem veriyoruz. Konum, İstanbul’da ev almak isteyenlerin en çok önem verdiği konu. Burası Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne yaklaşık 5 dakika mesafede. Dolayısıyla İstanbul’un merkezi iş aksı olarak kabul edilen Büyükdere Caddesi, Levent, Maslak gibi önemli iş merkezlerine çok yakın. Aynı zamanda İstinye’ye Çubuklu üzerinden feribotla bağlanmak mümkün. Bu sayede İstinye, Bebek, Emirgan ve Maslak gibi önemli cazibe merkezlerine buradaki ev sahiplerimiz çok rahatlıkla ulaşabilecekler.

“Ödeme Şartlarını Müşteri Belirliyor”

Projenin fiyatlarını da paylaşan Kadir Yılmaz, şu bilgileri verdi: “Fiyatlarımız 1 milyon 390 bin lira seviyesinden başlayıp, 4 milyon 490 bin lira seviyesine kadar yükseliyor. Ön satış döneminde de yaklaşık olan yüzde 35’inin satışını gerçekleştirmiş olduk. Biz burada daha çok müşteriye özel ödeme planları sunuyoruz. Nakit akışı planımızı bozmadan, müşterimizin peşinat düzeylerini, ara ödeme düzeylerini, ödemelerini onunla oturup yazabiliyoruz.”

Emlak Editörü
Gayrimenkul Sektörüyle ilgili 8 yılı aşkın süredir emlak haberleri hakkında bilgiler sunuyor.

Fırsat Projeleri

MESA Çubuklu 28

İSTANBUL / BEYKOZ

İster Boğaz, İster Orman...

İster Boğaz, İster Orman...

Queen Bomonti

İSTANBUL / ŞİŞLİ

45 Yıldır İnşa Ettiğimiz Güven ve Mutlulukla Kalplerde 1'iz.

45 Yıldır İnşa Ettiğimiz Güven ve Mutlulukla Kalplerde 1'iz.

Aydos Land

İSTANBUL / PENDİK

İstanbul'da Böyle Fiyat Yok!

İstanbul'da Böyle Fiyat Yok!

Yücelpark

İSTANBUL / KARTAL

Teknik Yapı'da Kefilsiz Bankasız Ev Sahibi Olmak Çok Kolay

Teknik Yapı'da Kefilsiz Bankasız Ev Sahibi Olmak Çok Kolay

Mavera Villa

İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ

Mavera Villa'da %20 İndirim Fırsatı

Mavera Villa'da %20 İndirim Fırsatı

Başakkent Gölet

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Başakkent Gölet'te Sadece Projede Fırsat'a Özel Kampanya

Başakkent Gölet'te Sadece Projede Fırsat'a Özel Kampanya