Marmarams Projesinde Kaçırılmaz Fırsatlar!

Rams Yapı’nın hayata geçirdiği Marmarams projesindeki avantajlar ev sahibi olmak isteyenleri bekliyor…

Marmarams Projesinde Kaçırılmaz Fırsatlar!
07.07.2017 - Cuma

İstanbul’un değerli bölgelerinden Ataşehir sınırlarında yükselen Marmarams projesi Rams Yapı imzasıyla hayata geçirildi. Esatpaşa mevkiinde hayata geçirilen proje, avantajlı fiyatları ve cazip ödeme alternatifleri ile dikkat çekiyor. 

Ev sahibi olmak isteyenlere cazip fırsatlar sunan Marmarams projesi 1+1,  2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden oluşuyor.  Ev sahibi olmak isteyen herkese uygun fiyatların sunulduğu projede kampanyanın son günü 31 Temmuz olarak belirtiliyor. 

Yedi Kat Güzel Yaşam Marmarams’ta…

‘Yedi kat güzel hayat’ sloganıyla satışa sunulan Marmarams projesinde 1+1’den 3+1’e kadar 25 farklı büyüklükteki 240 daire bulunuyor. 7’şer katlı 6 blok olarak hayata geçirilen projede konutların yanı sıra ev sahiplerinin günlük ihtiyaçlarını kolayca giderebilecekleri ticari birimler yer alıyor. Projede aynı zamanda zengin sosyal donatı alanları bulunuyor. Basketbol sahası, masa tenisi, bilardo, gölet, peyzaj alanı, yürüyüş parkuru ve çocuk oyun alanları gibi olanakların bulunduğu Marmarams’ta hayata değer katan bir konsept yükseliyor. 

Fırsat Projeleri