Makyol Santral Projesi Ve Fiyatları 

Makyol Santral Projesi, Makyol İnşaat tarafından Bahçeşehir - Esenyurt bölgesinde hayata geçiriliyor. 16 bin 906 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Makyol Santral projesi 5 bloktan oluşuyor.

Makyol Santral Projesi Ve Fiyatları 
27.06.2018 - Çarşamba

Makyol Santral Projesi, Makyol İnşaat tarafından Bahçeşehir - Esenyurt bölgesinde hayata geçiriliyor. 16 bin 906 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Makyol Santral projesi 5 bloktan oluşuyor. Büyüklükleri 55 ila 300 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde dizayn edilmiş 403 konut, 10 villa ve sosyal alanlardan meydana gelen Makyol Santral projesi, estetik mimarisi ve lokasonuyla da beğeni topluyor. 

MAKYOL SANTRAL NEREDE?

Konut projeleri arasında önemli bir yere sahip olan Mokyal Santral, birçok kişi tarafından takip edilen bir proje haline geldi. Sıkça sorulan Makyol Santral nerede sorusunun cevabı haberimizde yer alıyor. Makyol Gayrimenkul tarafından inşa edilen ve dikkat çeken konut projeleri arasında yerini alan Makyol Santral, İstanbul'un değişen ve gelişen bölgesi Bahçeşehir - Esenyurt aksında yükseliyor. Özellikle Bahçeşehir, konut yatırımlarının yeni gözde bölgesi olurken, Esenyurt da hayata geçirilen projelerle adından söz ettiren İstanbul ilçelerinden biri haline geldi. Makyol Santral de bölgeye değer katan bir konut projesi olarak ön plana çıkıyor. 

MAKYOL SANTRAL ÖRNEK DAİRE

Makyol Santral projesi dünyaca ünlü Roy Higgs Uluslararası Mimarlık ofisi tarafından tasarlandı. Dikkat çeken estetik mimarisi ile beğeni toplayan Makyol Santral, dış ve iç mimarisiyle beğeni topluyor. İşte Makyol Santral örnek daire ve dış görselleri:

MAKYOL SANTRAL ULAŞIM

Makyol Santral ulaşım karayolu ve raylı sistemle de yapmak mümkün. Makyol Santral ulaşım noktasında 

D-100, TEM Otoyolu bağlantısının yanı sıra, yapımı 2019 yılında Makyol İnşaatça üstlenilen Mahmutbey-Esenyurt metrosunun kapısına kadar geleceği Makyol Santral projesi, sakinlerine kolay ve konforlu bir ulaşım imkanı sunacak. Bölgenin büyük sağlık kurumlarından İstinye Üniversite Hastanesi’ne iki dakika yakınlıkta yükselen Makyol Santral, Türkiye'nin önde gelen eğitim kurumları TED, MEF, FMV Işık, Bilfen ve Bahçeşehir Okulları gibi birçok eğitim kurumuna da yakın mesafede yer alıyor. 

MAKYOL SANTRAL FİYAT

Makyol Santral fiyat olarak da yatırım amaçlı ve oturma amaçlı kullanacak sakinlerine güzel fırsatlar sunuyor. Makyol Santral fiyat listesi incelendiğinde 1 oda 1 salon daireler 377.000 - 563.000 TL, 2 oda 1 salon daireler 592.000 - 983.000 TL, 3 oda 1 salon daireler ise 1.017.000 - 1.100.000 TL arasında değişiyor. 

MAKYOL SANTRAL KAMPANYA

Makyol Santral kampanyada ise yüzde 5 peşinat ile kalan kısım için yapılacak olan 7 farklı yüzde 5'lik ara ödeme ile kalan yüzde 60'lık konu fiyatı üzerinden 50 ay 0 faiz şirket bünyesinde vade imkanı sunuluyor.

Makyol Santral kampanya kapsamında yüzde 10 peşinat verip 9. ve 18. aylarda yapılacak ara ödemeler ile kalan kısım için 60 ay vade farksız taksit imkanı da tanınıyor. Yine Makyol Santral kampanya kapsamında yüzde 5 peşin, yüzde 20 indirim, yüzde 0.98 faiz imkanı ile konut sahibi olunabiliyor. 

MAKYOL SANTRAL SOSYAL DONATI ALANLARI

Makyol Santral deprem yönetmeliğine uygun altyapısı ile güvenli, geniş sosyal donatı alanlarıyla da konforlu bir yaşam vaat ediyor. Makyol Santral sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, AVM, kafe, güvenlik ve otopark da bulunuyor. 

MAKYOL SANTRAL İLETİŞİM BİLGİLERİ

Makyol Santral iletişim bilgileri ise şöyle; "İl / İlçe: İstanbul Avrupa / Esenyurt... Adres: Koza Mah. 1655 Sok. No:5 (Akbatı AVM Yanı) Esenkent-Esenyurt-Bahçeşehir/İstanbul... Telefon: 444 30 60"

Fırsat Projeleri

Makyol Santral

İSTANBUL / ESENYURT

53 Yıllık Makyol Güvencesi

53 Yıllık Makyol Güvencesi

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Folkart Vega

İZMİR / KONAK

Folkart Vega'da Projede Fırsat'a Özel Kampanya

Folkart Vega'da Projede Fırsat'a Özel Kampanya

Haftanın Fırsat Projesi 4

İSTANBUL / BAHÇEŞEHİR

Projede Fırsat'a Özel %25 İndirim Fırsatı

Projede Fırsat'a Özel %25 İndirim Fırsatı

Yaz Fırsatı 3

AYDIN / KUŞADASI

Kuşadası'nda Projede Fırsata Özel Fiyat Avantajı...

Kuşadası'nda Projede Fırsata Özel Fiyat Avantajı...

Yaz Fırsatı 4

İZMİR / MENEMEN

İzmir'de Dev Yatırım Fırsatı

İzmir'de Dev Yatırım Fırsatı