Lokum Evler'de Teslimler Başladı

DKY İnşaat’ın Tuzla’da hayata geçirdiği Lokum Evler projesinde dairelerin teslim süreci başladı...

Lokum Evler'de Teslimler Başladı
26.07.2017 - Çarşamba

 DKY İnşaat’ın Tuzla’da hayata geçirdiği Lokum Evler projesinde dairelerin teslim süreci başladı. Anahtar teslimlerinin yapıldığı Lokum Evler projesinde daireler 4 etap halinde teslim edilecek. DKY İnşaat ve Metropolist Yapı ortaklığıyla hayata geçirilen projedeki Lokum Rezidans etabı teslimlerine Haziran ayında başlandı ve teslim süreci halen sürüyor.


Kent Konforu Doğa İle Birleşti


Kent hayatının sunduğu her türlü konforun doğa ile bütünleştiği konsepti ve doğa ile iç içe olan peyzajı ile son derece kullanışlı olan daire planları ve konumu itibariyle konut sahiplerinin beğenisini kazanan Lokum Evler projesinde 742 adet konut bulunuyor. 


Şehir Ayağınızın Altında


Konut seçenekleri 2+1 ve 3+1’lerden oluşan Lokum Evler projesinde daire alanları 117-154 metrekare arasında değişim gösteriyor. Aile hayatına ve mahalle konseptine uygunluğu ile dikkat çeken proje aynı zamanda lokasyonu ile de konut sahiplerinin hayatını kolaylaştırıyor.  Tuzla Sahiline 8, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 6,  alışveriş merkezlerine 14, üniversiteler bölgesine 12 dakika mesafede yer alan proje, konut sahiplerine ulaşımda büyük avantaj sağlıyor. 
 

Fırsat Projeleri