La Marin Kartal'da Şimdi Alın, 1 Yıl Sonra Ödeyin

La Marin Kartal'da lansman öncesi başlatılan yeni kampanya ile şimdi aldığınız evinizin ödemesini 1 yıl erteleyebilirsiniz.

La Marin Kartal'da Şimdi Alın, 1 Yıl Sonra Ödeyin
08.06.2017 - Perşembe

Kartal sahiline hakim bir konumda hayata geçirilen La Marin Kartal'da lansman öncesi başlatılan yeni kampanya ile şimdi aldığınız evinizin ödemesini 1 yıl erteleyebilirsiniz.


La Marin Kartal’da lansmana sunulan yüzde 10 indirimin yanı sıra peşin ödemede yüzde 10, ayrıca lansman öncesi de yüzde 10 olmak üzere toplam yüzde 30 indirim fırsatı sunuluyor. Projede sunulan fırsat kapsamında lansman öncesi indirimli fiyat üzerinden yüzde 25 peşinatla yüzde 50’si bir yıl sonra,  25’i teslimde ödeme seçeneği mevcut.


La Marin Kartal projesi Üçay İnşaat ve Sercan İnşaat ortaklığıyla Kartal Atalar sahilinde yükseliyor. Marmara Denizi ve Adalar manzarasına sahip olan La Marin Kartal projesi “Premium Aile Konsepti” ile tasarlanmış durumda.


Konut ve ticari birim karması olarak 8 bin 205 metrekarelik bir arsada yükselen projede 200 daire ve 17 ticari ünite yer alıyor. 2 blok olarak yükselen projede, 2+1’dan 5+1’e kadar değişen daire tipleri yer alıyor. 


La Marin Kartal’da yer alan 2+1 dairelerin büyüklüğü 81 ile 133 metrekare arasında, 3+1 dairelerin büyüklüğü 138 ile 160 metrekare arasında değişirken loft dairelerin alanları ise 328 metrekareyi buluyor. ‘Kartal sahilinin en prestijli projesi’ iddiasıyla yükselen projede yer altı otoparkları, çocuk parkı yazlık sinema ve sosyal tesisi, nilüfer havuzları, concierge hizmetleri ve bisiklet park alanları yer alıyor. 
 

Fırsat Projeleri