Kozyatağı'nın Beklenen Projesi Mesa Koz Satışta!

Konut sektörünün prestijli firmalarından Mesa, Kozyatağı bölgesinde hayata geçireceği projesi Mesa Koz’u satışa sundu…

Kozyatağı'nın Beklenen Projesi Mesa Koz Satışta!
25.05.2017 - Perşembe

Konut sektörünün prestijli firmalarından Mesa, Kozyatağı bölgesinde hayata geçireceği projesi Mesa Koz’u satışa sundu. Türkiye gayrimenkul sektöründe köklü bir geçmişe sahip olan Mesa, birbirinden prestijli projelerini hayata geçirmeye devam ediyor. Mesa’nın son projesi Mesa Koz, İstanbul’un gözde bölgelerinden Kadıköy sınırlarında yer alan Kozyatağı bölgesinde yükselecek. 

Lansman Öncesi 3 Bin Talep Rekoru


Henüz lansmana çıkmadan 1 ayda 3 bin ön talep toplayan Mesa Koz projesi, projenin satış ofisinde gerçekleştirilen toplantı ile satışa sunuldu. 
Mesa kalitesi ile hayata geçirilen Mesa Koz 1 ay süren ön talep sürecine rağmen 3 bin ön talep topladı. Yoğun ilgiyle karşılanan Mesa Koz, ikonik mimari tasarımı, yüksek yaşam standartları ve üstün nitelikleri ile fark yaratmaya hazırlanıyor. 

 

Standartların Ötesine Bir Yaşam ve Doyumsuz Manzara Keyfi


Panoramik bir manzaraya hakim olan Mesa Koz, 280 bağımsız bölümden meydana gelen 28 kattan oluşuyor. 19. kata kadar 1+1’ler ve 2+1’lerin bulunduğu projede daha büyük 2+1, 3+1 ve 4+1 Penthouse seçenekleri 19. kattan itibaren yer alıyor. Deniz ve kentin de dahil olduğu panoramik bir açı sunan Mesa Koz’un manzarası Tarihi Yarımada'ya kadar uzanıyor. 

 

Mesa Koz Projesi Nerede?


Bölgenin sembol projelerinden biri olacak olan Mesa Koz, İstanbul’un güzide semtlerinden Kadıköy ilçesinde Kozyatağı mevkiinde yer alacak. Şehrin merkezinde üstün standartlarda bir yaşamın kapılarını açan Mesa Koz adres ve lokasyon bakımından Kozyatağı Kavşağı’nın hemen yanı başında yükseliyor. Konum açısından ev sahiplerine avantaj sunacak olan Mesa Koz projesi Sahilyolu, Minibüs Yolu, E-5, TEM, Şile Yolu, açılacak Kuzey Marmara Yolu’na ve boğaz köprülerine doğrudan bağlanma olanağı sağlayan kesişme noktasında hayata geçiriliyor.
 

Fırsat Projeleri