Konutta Bayram Müjdesi!

Gayrimenkul temsilcileri 3. konut seferberliğini başlatarak 15 bin konutta düşük taksit imkanı veya 1 yıl erteleme kampanyasını devreye soktu.

Konutta Bayram Müjdesi!
01.09.2017 - Cuma

Gayrimenkul temsilcileri 3. konut seferberliğini başlatarak 15 bin konutta düşük taksit imkanı veya 1 yıl erteleme kampanyasını devreye soktu.

Konut sektörünü canlandırmak ve 10 günlük bayram tatilini fırsata çevirmek isteyen gayrimenkul temsilcileri düğmeye bastı. 3. konut seferberliği kampanyasında 25 bin konutta düşük taksitli ya da taksitler Ocak 2019'a ertelenecek. Konutta erteleme kampanyasını ilk devreye alan Teknik Yapı ve Özbostan İnşaat oldu.

Konuya ilişkin açıklama yapan Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım, şu ifadeleri kullandı: "Sadece Emlak Konut ile işbirliği yapmıyoruz. Diğer projelerimizde de farklı modellerle kampanyalar yapıyoruz. Amacımız tüketicinin 1 yıl nefes alması. Bayram sonrasında 20-25 bin konutun düşük taksit ya da taksit ertelemeli modelle satışta olacak. Faiz oranını indirdik."

Kartal'da adalar manzarası sunan 'Deluxia Park Residence' projesindeki kampanyada, üç ayrı avantaj bir arada sunuluyor. Eylül sonuna kadar sürecek bayram kampanyası ile peşinat, faiz ve taksit erteleme gibi üç ayrı ödeme avantajı bulunuyor. 1 yıl taksit ertelemeli seçenekte yüzde 20 peşinatla ev sahibi olunabiliyor.  

ÖDEMELER 2018'DE BAŞLIYOR!

Satıştaki son daireler için geçerli kampanya kapsamında, cazip ödeme seçenekleri bulunuyor. 2018 yılında başlayacak ödeme seçeneğinde 1 yıl erteleme imkanı bulunuyor. 

48 AY 0 FAİZ!

TOKİ'nin en büyük müteahhit firmalarından Ilgın İnşaat, Gaziosmanpaşa Belediyesi işbirliği ile hayata geçireceği Türkiye'nin ilk master planlı dönüşüm projesi WE Haliç'te bayrama özel kampanyaya başladı. Kampanya dahilinde 48 aya kadar vade farksız taksitlendirme imkânı sunuluyor. Projede fiyatlar 229 bin TL'den başlıyor.

BAYRAMA ÖZEL İNDİRİM AVANTAJI

İnsay Yapı'nın Pendik'te hayata geçirdiği Ondörtüç Pendik'te bayram boyunca konut alanlara ödeme fırsatı sunuyor. Yüzde 15 indirim kampanyası bulunan projede Kurban Bayramı'na özel yüzde 5 özel indirim avantajı sunuluyor. 

EVİNPARK'TA YÜZDE 10 İNDİRİM

Sefa İnşaat&Koyuncu İnşaat tarafınca Maltepe'de yükselen Evinpark Ada&Tepe ve Fikirtepe'deki Evinpark Kadıköy projesnde bayrama özel yüzde 10 indirim bulunuyor. Kampanya 4 Eylül'de sona eriyor.

Fırsat Projeleri