Konutta Bayram Kampanyaları Başladı

Bayramın gelmesi ile birlikte konut sektörü de bayram kampanyalarını duyurdu. 

Konutta Bayram Kampanyaları Başladı
30.08.2017 - Çarşamba

İşte bayrama özel kampanya yapan konut projeleri…


Kurban Bayramı’na özel konut kampanyaları başladı. Hürriyet Gazetesi konut sektörünü canlı tutmak için birbiri ardına düzenlenen kampanyaları derledi. Konut pazarını canlı tutmak için uygun ödeme planları hazırlayan şirketler ödemeleri 1 yıla kadar öteliyor.

Yüksek faiz ödemek istemeyenler için şirket bünyesinde 0 faizli kampanyalar yapan şirketler ‘Peşin alırım’ diyenlere de yüzde 17’ye kadar indirim fırsatı sunuyor. İşte o kampanyalar…


Şimdi Al 1 Yıl Sonra Öde


Deluxia Park Residence projesinde başlayan kampanyada, üç ayrı avantajı bir arada sunuyor. Şirket, eylül sonuna kadar sürecek kampanya ile peşinat, faiz ve taksit erteleme gibi üç ayrı ödeme avantajı sağlıyor. 1 yıl taksit ertelemeli seçenekte yüzde 20 peşinat yeterli oluyor. Kullanılacak yüzde 80 oranındaki banka kredisinin faizi Teknik Yapı’nın desteği ile yüzde 0.75’e indirildi. Buna ek olarak Teknik Yapı ve bankalar arasında gerçekleştirilen özel anlaşmaya bağlı olarak taksit ödemeleri 1 yıl sonra başlayacak. 

48 Ay Faiz Yok


Ilgın İnşaat, Gaziosmanpaşa Belediyesi ortaklığıyla sektöre kazandırdığı ‘master planlı’ dönüşüm projesi WE Haliç’e özel olarak kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında yatırımcılara şirket bünyesinde, 48 aya kadar vade farksız taksitlendirme imkânı sunuluyor. Projede, daire fiyatları 229 bin TLden başlıyor. WE Haliç projesi, Büyükşehir Belediyesi tarafından prestij cadde ilan edilen İslambey Caddesi’nde yükseliyor. 

 4 Alternatifli Avantaj


Çukurova Balkon’da dört seçenekli kampanya başlatıldı. Kampanya kapsamında, tamamı peşin ya da yüzde 20 peşin, yüzde 80 banka kredili alımlarda yüzde 12 indirim uygulanıyor. Diğer seçeneklerde ise liste fiyatı üzerinden vade farksız olarak; yüzde 50 peşin, yüzde 25 Ocak 2018’de, yüzde 25 Ocak 2019’da ödeme veya yüzde 10 peşin, yüzde 30 Eylül 2017’de, yüzde 30 Nisan 2018’de, yüzde 30 Eylül 2018’de ödeme imkânı tanınıyor. Fiyatlar 395 bin liradan başlıyor.


Düşük Peşinat


Ortadoğu Grup, hayata geçirdiği Resim İstanbul, Yeni Nesil Eyüp ve Mod İstanbul, projelerinde Kurban Bayramı sonuna sürecek kampanya başlattı. Sancaktepe’deki Resim İstanbul projesinde, dairelerin liste fiyatından yüzde 10 indirim uygulanıyor. Yüzde 10 peşinatla ev sahibi olunurken, 12 ay boyunca başka bir ödeme de yok. Resim İstanbul projesi 28 blok ve 1394 daireden oluşuyor. Yeni Nesil Eyüp’te ise Kurban Bayramı sonuna kadar sürecek kampanya kapsamında yüzde 15 indirim avantajıyla, yüzde 5 peşinat vererek 120 aya varan vade seçenekleri ile ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. 
 

Fırsat Projeleri