Konut'ta 3. Seferberlik Kampanyası!

Babacan Holding, ev sahibi olmak isteyenlere ödeme avantaj sağlayarak, yüzde 5 peşinatla taksitlerini 2019’a erteliyor.

Konut'ta 3. Seferberlik Kampanyası!
08.09.2017 - Cuma

Babacan Holding, ev sahibi olmak isteyenlere ödeme avantaj sağlayarak, yüzde 5 peşinatla taksitlerini 2019’a erteliyor.

Konut’ta başlatılan 3.seferberlik çalışmasına destek veren Babacan Holding, taksit ertelemeli kampanyaya destek oluyor. Güçlü Türkiye’nin kazandıran kampanyası kapsamında ‘Babacan Premium’  ve ‘Babacan Port Royal’ projelerinde, yatırımcılar yüzde 5 peşinatla, taksitleri Ocak 2019’a erteleme şansına sahip olacak. Kampanyanın, özellikle dar ve orta gelir grubuna sahip vatandaşların konut sahibi olmasını kolaylaştırması ile inşaat sektörüne hareket getirmesi amaçlanıyor.

Sektörün önemli saha oyuncularından Babacan Holding, ev sahibi olmayı kolaylaştırıyor. Babacan Holding tarafından inşa edilen ‘Babacan Premium’ ve ‘Babacan Port Royal’ projelerinden konut alan yatırımcılar, taksit ödemelerine Ocak 2019’da başlayabilecek. Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, ülke genelinde başlatılan taksit ertelemeli  kampanyaya destek olduklarını belirtti.

Konut Sahibi Olmak Kolay!

Konut alacakların bir an önce yatırım yapması gerektiğini  anımsatan Mehmet Babacan, “Yüzde 5 peşinatla 1 yıl taksit ertelemeli bu kampanyanın Türkiye’nin en çok kazandıran kampanyası olacağını düşünüyoruz. Babacan Holding olarak, ‘Babacan Premium’ ve ‘Babacan Port Royal’ projelerimizle bu kampanyaya destek olmaya karar verdik. Ocak 2019’da taksitlerin ödenmesine başlanacak bu kampanyayı uygulamaya başladık. Yatırımların hız kesmemesi için bu tür kampanyalarla birlikte sektörün devlet tarafından desteklenmeye devam etmesi gerekiyor.” diye konuştu.

Premium 2. Etap Ön Talep Topluyor!

Babacan Premium projesi; residence, tower, terrace ve home office’den oluşuyor. Toplam 1009 konuttan oluşan ‘Babacan Premium’ projesinin 2. etabı için ön talep toplama süreci devam ediyor. Projenin 2. etabında yer alan 117 konut ; 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinden oluşuyor. Babacan Premium’da daire fiyatları 292 bin TL’den yatırımcılara ulaşıyor.

‘Babacan Port Royal’ toplam 5 blokta 814 daire ve 37 adet ticari üniteden oluşuyor.5 blok biçiminde  yükselen projenin mimarisi ise dünyaca ünlü Portekizli Addon Grup’a ait. Babacan Port Royal projesi, büyüklükleri 37 ile 212 m2 arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire  tiplerinden oluşuyor. Projede teslimlerin Mayıs 2019’da gerçekleştirilmesi planlanıyor. Projede yer alan konutlar 269 bin TL’den satışta ve  yüzde 5 peşinatla, taksitleri Ocak 2019’da ertelemek mümkün.

Fırsat Projeleri