Konut Projelerinde Sevgililer Günü Kampanyası!

14 Sevgililer Günü’nün yaklaşması ile birlikte inşaat firmaları da kampanya atağına başladı. İşte Sevgililer Günü için kampanya yapılan konut projeleri…

Konut Projelerinde Sevgililer Günü Kampanyası!
13.02.2019 - Çarşamba

Konut piyasasının hareketlenmesi adına inşaat firmaları kampanyalar yapmayı sürdürüyor. 14 Şubat Sevgililer Günü’nü de kampanyalar ile karşılayan firmalar birbirinden cazip ödeme alternatifleri sunuyor. İşte 14 Şubat Sevgililer Günü kampanyalı konut projeleri…

1-Şua İnşaat yüzde 14 indirim yapıyor

Şua İnşaat, bu özel gün için 14-28 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında fiyatlarında yüzde 14’lük indirim yapıyor. Bunun yanında çiftlere 48 ay sıfır faiz imkanı da sunulan avantajlar arasında. Fikirtepe lokasyonunun kentsel dönüşüm projelerinden olan Elite Concept, Kadıköy’de yatırımcılara yeni ve karlı bir yatırım aracı sunuyor. Projede kullanıcılara rahat kullanım kolaylığı sunmak için farklı  tiplerde hazırlanan daireler, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerinden oluşuyor. Proje, büyüklükleri 66 ila 220 metrekare arasında değişen ve yüksek gelir potansiyeli olan 785 daire ve 26 ticari birimden oluşuyor.

2-Avcılar İnşaat'tan 0,79 faiz fırsatı

Sevgililer Günü'ne özel bir avantaj sunan Avcılar İnşaat,  bugünü Bornova Avcılar Caddebostan projesinde 0,79 faiz oranıyla ve 120 ay vade imkanı ile karşılıyor. 202 adet daireden meydana gelen Avcılar Caddebostan projesi 25 bin metrekare inşaat alanına sahip. 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinin yer aldığı projede konutların alanları 70 metrekare ile 125 metrekare arasında değişiyor.

3-Mahall Bomonti İzmir fiyatları 30 indirdi

İzmir Şaraphane'de hayata geçirilen Mahall Bomonti projesinde Günü'ne özel olarak yüzde 30 indirim ve 60 ay 0 faiz imkanı sunuluyor. 470 daire, 572 ofis ve 30 ticari üniteden oluşan ve 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde dizayn edilmiş daire seçenekleriyle her türlü ihtiyaca cevap veren Mahall Bomonti İzmir, yaşam tarzınıza en uygun, konforlu ve huzurlu bir yaşam vaat ediyor.

4-AND Pastel'de yüzde 20+14 indirim

AND Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen AND Pastel’de zaten var olan yüzde 20 indirime ek olarak Sevgililer Günü’ne özel yüzde 14 indirim sunuluyor. Bu kampanyadan faydalanarak konut alacak olanlara 5.000 TL değerinde mobilya veya market alışverişlerine özel hediye çeki de veriliyor. 7 blokta 1.243 konuttan meydana geliyor AND Pastel projesinin kampanyası 11-17 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak.

Fırsat Projeleri

Strada Bahçeşehir

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Strada Bahçeşehir'de Yaşam Yeni Caddesinde

Strada Bahçeşehir'de Yaşam Yeni Caddesinde

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'de Kiralarınız Eve Dönüşsün

AND Pastel'de Kiralarınız Eve Dönüşsün

Çiftçi Towers

İSTANBUL / BEŞİKTAŞ

İstanbul Kadar Eşsiz Bir Yaşam...

İstanbul Kadar Eşsiz Bir Yaşam...

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

170 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

170 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

Sur Yapı Antalya

ANTALYA / KEPEZ

Sur Yapı Antalya'da Yaz Fırsatı

Sur Yapı Antalya'da Yaz Fırsatı