Konut Kampanyaları Tam Gaz Devam Ediyor

Eylül ayında başlayan konut kampanyaları Ekim ayında da tam hız devam ediyor. Cazip konut kampanyaları sunan firmalar şimdi de kampanyalara ek olarak konutta finans fırsatı sunmaya başladı.

Konut Kampanyaları Tam Gaz Devam Ediyor
08.10.2017 - Pazar

Eylül ayında başlayan konut kampanyaları Ekim ayında da tam hız devam ediyor. Cazip konut kampanyaları sunan firmalar şimdi de kampanyalara ek olarak konutta finans fırsatı sunmaya başladı. İnşaat firmaları, yeni ödeme planları, kişiye özel ödeme seçenekleri gibi yeni modellerle vatandaşlara yeni imkanlar sunmaya başladı. 

İşte, konut için finans fırsatı sunan 7 proje;

1- CEYLAN İNŞAAT
Türkiye'nin saygın inşaat firmalarından Ceylan İnşaat, yaptığı ZER Kartal projesinde %30 peşinat sonrasında vade farksız 90 ay taksitli ödeme imkanı sunuyor. Kartal'da yükselen ZER Kartal projesinde dairelerin fiyatları 360 bin TL'den başlıyor.

2- SOYAK YAPI 
Konut sektöründe başarılı projeleriyle dikkat çeken Soyak Yapı, Soyak Konforia projesinde ev sahibi olmak isteyenlere cazip ödeme imkanı veriyor. Soyak Konforia projesinde, konut sahibi olmak isteyenlere 17 Ekim'e kadar sınırlı sayıda daireler için peşinat ve ara ödeme verilmeden ödeme fırsatını sunuluyor.  

3- AĞAOĞLU
Türkiye'nin büyük inşaat firmalarından Ağaoğlu İnşaat'ın Çekmeköy'de hayata geçirdiği Ağaoğlu Çekmeköy Park projesinde lansmana özel %25 indirim sunuyor. Ağaoğlu Çekmeköy Park projesinde dairelerin metrekare fiyatları 4 bin 800 TL'den başlıyor. 

4- DKY İNŞAAT
DKY İnşaat'ın 29 Eylül'de lansmanı yaptığı DKY Ada projesi, konut sahipleri için yeni ödeme modeli ekopratiği hayata geçirildi. DKY İnşaat'ın geliştirdiği yazılım ekopratiği, DKY Ada müşterlerine istedikleri gibi ödeme planı hazırlıyor.

5- NUROL GYO
Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) "N-Finance sistemi" ile yatırımcılara konut tipine göre 48 ay boyunca 3 bin 500 TL ile 20 bin TL arasında getiri garantisi veriliyor. 

6- TEKNİK YAPI
Teknik Yapı tarafından Kartal'da inşaa edilen Deluxia Park projesi, projede daire almak isteyen vatandaşlara özel ödeme imkanı sunuluyor. Deluxia Park projesi, %20 peşinat verildiğinde bir yıl sonra 0,75 faiz oranıyla ev sahibi olmak mümkün sunuyor. 

7- SUR YAPI 
Türkiye'nin saygın inşaat firmalarından Sur Yapı, 11 projesinde indirimli konut satışlarına kaldığı yerden devam ediyor. Sur Yapı, kampanya başlattığı projelerinde; hemen teslim, sıfır faizle 60 ay, 0,45 faiz ile 120 ay taksitli ve ya %50 peşinatla sıfır faiz ile 36 ay taksitli ödeme fırsatı sunuyor. 

Fırsat Projeleri

Nurol Tower

İSTANBUL / ŞİŞLİ

Nurol Tower

Nurol Tower

Soyak Konforia

İSTANBUL / ARNAVUTKÖY

Yıllar Sonra

Yıllar Sonra "Keşke" Dememek İçin

DKY ADA Kartal

İSTANBUL / KARTAL

DKY ADA Kartal

DKY ADA Kartal

Sur Yapı Gölbahçe Evleri

İSTANBUL / SULTANBEYLİ

İçinde Huzurun Olduğu Doğa...

İçinde Huzurun Olduğu Doğa...

Sur Yapı Exen İstanbul

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Rüya Gibi Bir Yaşam

Rüya Gibi Bir Yaşam

Sur Yapı Şehir Konakları

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Hayalleriniz Gerçeğe Dönüşüyor...

Hayalleriniz Gerçeğe Dönüşüyor...