Katılımevim Yorumları

Katılımevim son yıllarda oldukça fazla sayıda katılımcının rağbet gösterdiği tamamen faizsiz bir şekilde ev ve araba alınmasına olanak sağlayan bir projedir.

Katılımevim Yorumları
03.10.2019 - Perşembe

Katılımevim son yıllarda oldukça fazla sayıda katılımcının rağbet gösterdiği tamamen faizsiz bir şekilde ev ve araba alınmasına olanak sağlayan bir projedir. Katılım sağlayan kişilerin bütçe imkânları doğrultusunda katılarak herhangi bir şekilde zorlanmadan tasarruf yaptığı sistem, küçük bütçelerle ev ve otomobil almak isteyenlerde merak uyandırmaktadır. Sistem hakkında bilgi almak isteyenlerin merak ettiği hususlar, daha önce sistem sayesinde ev ve araba alanların yorumlarını oldukça önemli kılmaktadır.

Günümüzün ekonomik koşullarında ev ve araba sahibi olmanın zorluklarına rağmen kredi yoluyla ev ev araba edinmek isteyen tüketiciler ağır faiz yükü, ara ödeme, ekstra masraflar, sigorta bedelleri gibi birçok farklı kalemde ödemeyle karşı karşıya kalmaktadır. Katılımevim modelleri sayesinde tek kuruş faiz ödemesine gerek kalmadığı gibi, aylık ödenecek miktarlar da katılımcıların bütçelerine göre kendileri tarafından belirlenmektedir. Sistemin yeni olması ve katılımcıların konuya hâkim olması açısından birçok soru ve yorum yapılmakta, firma tarafından her tür soruya gerekli cevaplar verilmektedir. Bu sorular arasına bazıları öne çıkmaktadır.

Katılımevim Sıkça Sorulan Sorular ve Yorumlar

Katılımevim nedir?

Katılımevim ev ve araba sahibi olmak isteyen her gelir gurubundaki kişilerin kendi birikimleriyle ev ve araba sahibi olmasını sağlayan bir finans firmasıdır. Kullanıcıların bütçe imkânlarına yönelik olarak hazırlanan farklı modellerle faizsiz ev ve otomobil alınmasına olanak sağlamaktadır.

Katılımevi modellerinden kimler faydalanabilir?

Tüm modeller herkesin katılımına açıktır. Türkiye’nin her bölgesinden katılım sağlanarak faiz ve vade farkı ödemeden ev ve otomobil sahibi olma hakkından yararlanabilirsiniz.

Katılımevime kayıt yaptırarak neler alınabilir?

Katılımevim, dileyen herkesin katılımına uygun bir yöntem olduğu gibi, arsa, ev, işyeri, otomobil, iş makineleri gibi farklı ihtiyaçların karşılanmasına da olanak sağlamaktadır.

Peşinat verme zorunluluğu var mı?

Katılımevim tarafından sunulan hiçbir modelde peşinat verme mecburiyeti yoktur. Katılımcı kendi isteği doğrultusunda peşinat vererek ev veya arabasını daha erken almak gibi cazip avantajlardan faydalanabilir.

Ev veya otomobiller ne zaman teslim alınır?

Katılımevim tarafından katılımcılar sunulan modellerde herhangi bir peşinat zorunluluğu bulunmadığı gibi, alacağınız ev ile ilgili herhangi bir ek ücret de ödenmez. Katılımcının dâhil olduğu gurupta her ay bir kişi ev sahibi olmaktadır. Rahat model ve sabit modelde ise noter huzurunda yapılan sıralama çekilişiyle teslim tarihi önceden belirlenmektedir.

Bankalara borcu olan kişiler sisteme katılım sağlayabilir mi?

Katılımevim sistemi tüm banka ve finans sistemlerinden bağımsız olarak faaliyet göstermektedir. Bu sebeple sisteme herkesin katılım sağlaması mümkündür.

Taksitlerin ödenmemesi veya geç ödenmesi sorun olur mu?

Katılımcılar belli dönemlerde taahhütlerini yerine getiremeyecek durumda olmaları halinde taksit dondurma talebinde bulunabilmektedir. Ancak ev ve araçların teslimi de aynı oranda gecikmeli olarak yapılmaktadır.

Sistemden ayrılmak isteyenlerinin hakları korunur mu?

Katılımcıların sitemden ayrılmak istemeleri halinde o güne kadar ödemiş oldukları tüm birikimler kendisine geri iade edilir. Ancak sözleşme öncesinde mutabık kalınan katılım ücretinin geri ödemesi yapılmaz.

Yorumlar

Katılımevim modelleri ve işleyişi ile ilgili olarak yapılan yorumlarda ağırlıklı olarak daha önce katılım sağlayan ve evlerini teslim alanların memnuniyeti belirtilmektedir. Bunun dışında sisteme katılmış kişilerden katılım modelleri hakkındaki görüşleri ve katılım şartları sorulmaktadır. Forum sitelerinde yer alan yorumların genelinin incelenmesi halinde sistemin sağladığı avantajlar ve işleyişin nasıl olduğuna dair yorumlar ağırlık kazanmaktadır. Sistemin Türkiye’de yeni oturuyor olması da, katılımcı olmak isteyen kişilerin olaya titiz bir şekilde yaklaşmasını zorunlu kılmaktadır. Katılımcı olmak isteyenler katılımevim ofisleriyle iletişime geçmeleri durumunda akıllarındaki tüm sorulara net cevaplar alabilmektedir.

 

 

Fırsat Projeleri

5.Levent Güzeltepe

İSTANBUL / EYÜP

5.Levent Güzeltepe'de Hemen Teslim Dairelerde Son Fırsat !

5.Levent Güzeltepe'de Hemen Teslim Dairelerde Son Fırsat !

Erguvan Premium

İSTANBUL / PENDİK

Erguvan Premium’da Projede Fırsat müşterilerine özel DEV KAMPANYA!

Erguvan Premium’da Projede Fırsat müşterilerine özel DEV KAMPANYA!

Aydos Land

İSTANBUL / PENDİK

İstanbul'da Yılın Son Fırsatı!

İstanbul'da Yılın Son Fırsatı!

Başakkent Gölet

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Başakkent Gölet'te Sadece Projede Fırsat'a Özel Kampanya

Başakkent Gölet'te Sadece Projede Fırsat'a Özel Kampanya

Quasar İstanbul

İSTANBUL / ŞİŞLİ

Kusursuz Bir İstanbul Yaşamı Quasar İstanbul'da

Kusursuz Bir İstanbul Yaşamı Quasar İstanbul'da

Merkez Ankara

ANKARA / YENİMAHALLE

Ankara'nın Merkezinde Lansmana Özel Fırsatlar!

Ankara'nın Merkezinde Lansmana Özel Fırsatlar!