İletişime Geç
Bizi Ara +90 (212) 944 45 50 Bize Yaz +90 (549) 590 90 95

Haber

Ofis

Villa

Konut

Son Araman (“beylikdüzü” Tüm ilanlar Satılık Ev)

Fırsat Projeleri
eEtrolife

AKS Focus İstanbul

AKS Focus İstanbul projesi İstanbul'un en nezih bölgelerinden Beylikdüzü'nde AKS Grup tarafından hayata geçirildi.

eEtrolife

Marina 24

Marina 24 Projesi, sektörün başarılı markalarından 24 Gayrimenkul tarafından, Mimaroba lokasyonunda 30 dönüm arazi  üzerinde yükseliyor.

eEtrolife

Projede Fırsat'tan Demir Country'e Özel Fiyat Kampanyası!

Demir Country 'den yılın son kampanyalı daireleri Projede Fırsat'a özel fiyat seçenekleriyle sizi bekliyor. Kampanyadan faydalanmak için acele edin...

Projenizi gönderin Ücretsiz olarak yayınlayalım. Hemen Başla
AKS Focus İstanbul

AKS Focus İstanbul

AKS Focus İstanbul projesi İstanbul'un en nezih bölgelerinden Beylikdüzü'nde AKS Grup tarafından hayata geçirildi.

Fırsatı Hemen Yakala sag
Marina 24

Marina 24

Marina 24 Projesi, sektörün başarılı markalarından 24 Gayrimenkul tarafından, Mimaroba lokasyonunda 30 dönüm arazi  üzerinde yükseliyor.

Fırsatı Hemen Yakala sag
Demir Country

Projede Fırsat'tan Demir Country'e Özel Fiyat Kampanyası!

Demir Country 'den yılın son kampanyalı daireleri Projede Fırsat'a özel fiyat seçenekleriyle sizi bekliyor. Kampanyadan faydalanmak için acele edin...

Fırsatı Hemen Yakala sag
Makyol Santral

53 Yıllık Makyol Güvencesi

En güzel alışveriş, kaliteli bir hayata adım atmakla başlar. Makyol Santral, 53 yıllık Makyol güvencesi ile Akbatı'nın tam karşısında sizi bekliyor!

Fırsatı Hemen Yakala sag

E-Sunum Hizmeti Verdiğimiz Projeler

E Sunum

Projede Frısat E-Sunumlar hakkında daha fazla proje ve bilgi almak için

Detaylı Bilgi Al sag

Katılımevim İle Araba Almak

Katılımevim araba projesi, otomobil sahibi olmak isteyen ancak, düşük gelir sahibi olduğu için bu hayaline kavuşamayan tüketicilerin otomobil sahibi olabilmesine yönelik tasarlanan projesidir.

Katılımevim İle Araba Almak
03.10.2019 - Perşembe

Katılımevim araba projesi, otomobil sahibi olmak isteyen ancak, düşük gelir sahibi olduğu için bu hayaline kavuşamayan tüketicilerin otomobil sahibi olabilmesine yönelik tasarlanan projesidir. Katılımcılara tamamen faizsiz ev ve araba alma olanağı sağlayan Katılımevim banka kredisi ve faiz yükü altına girmek istemeyenlere alternatif yöntemlerle finansman sağlıyor. Katılımcıların bütçe olanaklarıyla uygun peşinatlar ödeyerek katılım sağladıkları projeler, bütçelere yük getirmeden sıfır araçların alınmasını mümkün kılıyor.

Katılımevim tarafından projelendirilen modeller arasında bulunan faizsiz araba kampanyaları, senetle araba edinme fırsatı, faizsiz otomobil kampanyaları kısa süreler içerisinde faiz ödemesi yapmadan otomobil sahibi olmanıza olanak sağlıyor. Günümüzün koşullarıyla mukayese edildiğinde oldukça önemli avantajlarla tüketiciye büyük kolaylıklar sağlayan katılımevim, düşük bütçelerle de hayallerin gerçekleşebildiğini gösteriyor.

Sıfır Faizle Araba Nasıl Alınıyor?

Katılımevim faizsiz ev ve araç teminini sağlamak adına kurulmuş bulunan bir firma olarak faaliyet göstermektedir. Herhangi bir ek ücret, ekstra harcamalar, faiz, ara ödeme gibi şartın zorunlu olmadığı modellerle tüketiciye hitap eden firma, sadece sisteme katılan kişilerden küçük miktarlarda katılım payı talep etmektedir. Katılımevim tarafından projelendirilen ve farklı gelir guruplarına hitap eden modeller hayalinizdeki ev ve otomobillere kavuşmanızı sağlıyor.

 • Rahat model
 • Hızlı model
 • Sabit model
 • Esnek model gibi seçeneklerin herhangi birine katılımcı olarak başvuran bireyler, ödeme miktarları, ara ödemeler gibi şartları da gerek duydukları takdirde kendileri belirleyebiliyor.

Katılımevim Rahat Model

Bu yöntem ev ve araba sahibi olmak isteyenlerin en fazla rağbet gösterdiği model olarak öne çıkmaktadır. Katılımcıları herhangi bir faiz yükü altına sokmadan ve sırayla otomobil, ev sahibi yapan model, sıra belirleme yöntemiyle işlemektedir. Katılımcılarını ilk aydan başlamak üzere ev ve araba sahibi yapan uygulamada, katılımcıların sıraları noter huzurunda yapılan sıra belirleme kurasıyla belirlenmektedir. Günümüzde uzun vadelerle alınacak olan ev ve gayrimenkuller için para biriktirmenin zorluğu göz önüne alındığında, katılımevim tarafından sunulan fırsatların cazibesi daha da iyi anlaşılıyor. Sisteme katılım sağlayan kişiler almayı düşündükleri aracın yarı parasını ödedikleri takdirde geri kalan bakiye katılımevim tarafından ödenerek kişinin kendi beğendiği aracı teslim alması mümkün oluyor. Katılımcı daha sonra kalan borcunu taksitler halinde ödemeye devam ederek borcunu sıfırlıyor.

Katılımevim Hızlı Model

Bu modelde katılımcılar istedikleri takdirde belli dönemlerde aylık taksit miktarlarını artırarak satın almak istedikleri otomobillere daha erken sahip olma hakkında sahip olabilmektedir. Ödemelerin miktarı kullanıcı tarafından belirlendiği gibi, taksit artırımları da müşterinin kendi isteğine bağlı olarak belirlenmektedir. Böylece otomobillerin daha erken alınmasının yanı sıra, borcun erken bitirilmesi de mümkün olmaktadır.

Katılımevim Sabit Model

Sabit model uygulamasında katılımcılar bütçelerinin imkân verdiği miktarlarda aylık birikimler yaparak sürece dahi olmaktadır. Alacakları otomobilin yarı parası tasarruf edildiği anda kalan yarısı katılımevim tarafından finanse edilerek aracın alımı mümkün olmaktadır. Kişi aracı aldıktan sonra ödemelerine düzenli bir şekilde devam ederek borcunu taahhüt ettiği sürede bitirebilmektedir. Bu modelde kura uygulaması yapılmaz, her katılımcının alçağı otomobilin yarısı kadar tasarruf etmesi yeterlidir.

Katılımevim Esnek Model

Katılımevim tarafından projelendirilen bu modelde, sabit miktarlarda birikim şartı yoktur. Katılımcı bütçe olanakları doğrultusunda aylık birikimler yapar. Satın alınmak istenen aracın yarı parası biriktiğinde kalan yarısı katılım evim tarafından finanse edilerek aracın alınması sağlanır. Diğer tüm yöntemlerde olduğu gibi bu sistemde de katılımcılar diledikleri zaman ara ödemeler ve aylık taksit artışı yapabilme hakkına sahip bulunmaktadır. Tüm sistemler, faizsiz ve ara ödeme zorunluluğu olmayan modellerdir.

 

 • Ege Vadisi

  ANKARA / ÇANKAYA

  Vadi Apartments Ege vadisinin Yeni Etabı!

 • Meva Şehir

  ANKARA / ETİMESGUT

  Komşularınız Yerini Aldı Şimdi Sıra Sizde

 • Nef Reserve Kandilli

  İSTANBUL / ÜSKÜDAR

  Kandilli’nin tarihi dokusunda, her gün değerlenen ayrıcalıklı bir yaşam

 • Sinpaş Koru Aura

  İSTANBUL / ÜMRANİYE

  Yeni Normale Özel Tasarlanan İlk Örnek Yaşam Projesi

 • Sinpaş Boulevard Çankaya

  ANKARA / ÇANKAYA

  Ankara Çankaya da Boulevard yaşamı!

 • Nef Sapanca

  SAKARYA / SAPANCA

  Çok yakında Sapanca'ya Nef'ten bakacaksınız.

yukarı