Katılımevim İle Araba Almak

Katılımevim araba projesi, otomobil sahibi olmak isteyen ancak, düşük gelir sahibi olduğu için bu hayaline kavuşamayan tüketicilerin otomobil sahibi olabilmesine yönelik tasarlanan projesidir.

Katılımevim İle Araba Almak
03.10.2019 - Perşembe

Katılımevim araba projesi, otomobil sahibi olmak isteyen ancak, düşük gelir sahibi olduğu için bu hayaline kavuşamayan tüketicilerin otomobil sahibi olabilmesine yönelik tasarlanan projesidir. Katılımcılara tamamen faizsiz ev ve araba alma olanağı sağlayan Katılımevim banka kredisi ve faiz yükü altına girmek istemeyenlere alternatif yöntemlerle finansman sağlıyor. Katılımcıların bütçe olanaklarıyla uygun peşinatlar ödeyerek katılım sağladıkları projeler, bütçelere yük getirmeden sıfır araçların alınmasını mümkün kılıyor.

Katılımevim tarafından projelendirilen modeller arasında bulunan faizsiz araba kampanyaları, senetle araba edinme fırsatı, faizsiz otomobil kampanyaları kısa süreler içerisinde faiz ödemesi yapmadan otomobil sahibi olmanıza olanak sağlıyor. Günümüzün koşullarıyla mukayese edildiğinde oldukça önemli avantajlarla tüketiciye büyük kolaylıklar sağlayan katılımevim, düşük bütçelerle de hayallerin gerçekleşebildiğini gösteriyor.

Sıfır Faizle Araba Nasıl Alınıyor?

Katılımevim faizsiz ev ve araç teminini sağlamak adına kurulmuş bulunan bir firma olarak faaliyet göstermektedir. Herhangi bir ek ücret, ekstra harcamalar, faiz, ara ödeme gibi şartın zorunlu olmadığı modellerle tüketiciye hitap eden firma, sadece sisteme katılan kişilerden küçük miktarlarda katılım payı talep etmektedir. Katılımevim tarafından projelendirilen ve farklı gelir guruplarına hitap eden modeller hayalinizdeki ev ve otomobillere kavuşmanızı sağlıyor.

  • Rahat model
  • Hızlı model
  • Sabit model
  • Esnek model gibi seçeneklerin herhangi birine katılımcı olarak başvuran bireyler, ödeme miktarları, ara ödemeler gibi şartları da gerek duydukları takdirde kendileri belirleyebiliyor.

Katılımevim Rahat Model

Bu yöntem ev ve araba sahibi olmak isteyenlerin en fazla rağbet gösterdiği model olarak öne çıkmaktadır. Katılımcıları herhangi bir faiz yükü altına sokmadan ve sırayla otomobil, ev sahibi yapan model, sıra belirleme yöntemiyle işlemektedir. Katılımcılarını ilk aydan başlamak üzere ev ve araba sahibi yapan uygulamada, katılımcıların sıraları noter huzurunda yapılan sıra belirleme kurasıyla belirlenmektedir. Günümüzde uzun vadelerle alınacak olan ev ve gayrimenkuller için para biriktirmenin zorluğu göz önüne alındığında, katılımevim tarafından sunulan fırsatların cazibesi daha da iyi anlaşılıyor. Sisteme katılım sağlayan kişiler almayı düşündükleri aracın yarı parasını ödedikleri takdirde geri kalan bakiye katılımevim tarafından ödenerek kişinin kendi beğendiği aracı teslim alması mümkün oluyor. Katılımcı daha sonra kalan borcunu taksitler halinde ödemeye devam ederek borcunu sıfırlıyor.

Katılımevim Hızlı Model

Bu modelde katılımcılar istedikleri takdirde belli dönemlerde aylık taksit miktarlarını artırarak satın almak istedikleri otomobillere daha erken sahip olma hakkında sahip olabilmektedir. Ödemelerin miktarı kullanıcı tarafından belirlendiği gibi, taksit artırımları da müşterinin kendi isteğine bağlı olarak belirlenmektedir. Böylece otomobillerin daha erken alınmasının yanı sıra, borcun erken bitirilmesi de mümkün olmaktadır.

Katılımevim Sabit Model

Sabit model uygulamasında katılımcılar bütçelerinin imkân verdiği miktarlarda aylık birikimler yaparak sürece dahi olmaktadır. Alacakları otomobilin yarı parası tasarruf edildiği anda kalan yarısı katılımevim tarafından finanse edilerek aracın alımı mümkün olmaktadır. Kişi aracı aldıktan sonra ödemelerine düzenli bir şekilde devam ederek borcunu taahhüt ettiği sürede bitirebilmektedir. Bu modelde kura uygulaması yapılmaz, her katılımcının alçağı otomobilin yarısı kadar tasarruf etmesi yeterlidir.

Katılımevim Esnek Model

Katılımevim tarafından projelendirilen bu modelde, sabit miktarlarda birikim şartı yoktur. Katılımcı bütçe olanakları doğrultusunda aylık birikimler yapar. Satın alınmak istenen aracın yarı parası biriktiğinde kalan yarısı katılım evim tarafından finanse edilerek aracın alınması sağlanır. Diğer tüm yöntemlerde olduğu gibi bu sistemde de katılımcılar diledikleri zaman ara ödemeler ve aylık taksit artışı yapabilme hakkına sahip bulunmaktadır. Tüm sistemler, faizsiz ve ara ödeme zorunluluğu olmayan modellerdir.

 

Fırsat Projeleri

Sinpaş Marina Ankara

ANKARA / ÇANKAYA

Sinpaş Marina Ankara'da Hem Marina Havası Hem Kanal Manzarası

Sinpaş Marina Ankara'da Hem Marina Havası Hem Kanal Manzarası

Nef Bahçelievler

İSTANBUL / BAHÇELİEVLER

Eski Evinizi Yeni Nef'inizle Değiştirin!

Eski Evinizi Yeni Nef'inizle Değiştirin!

Aydos Land

İSTANBUL / PENDİK

2020'de Ev Sahibi Olma Fırsatıı!

2020'de Ev Sahibi Olma Fırsatıı!

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Siz Çok Kazanın Diye...

Siz Çok Kazanın Diye...

Gökorman

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Yerden Göğe Kadar Sinpaş Harikası

Yerden Göğe Kadar Sinpaş Harikası

Nef 36 Basınekspres

İSTANBUL / BAĞCILAR

Eski Evinizi Yepyeni Bir Nef'le Değiştirme Fırsatı!

Eski Evinizi Yepyeni Bir Nef'le Değiştirme Fırsatı!