Kahramanmaraş Yeni OSB'ye Kavuşuyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Türkoğlu ilçesinde Kahramanmaraş Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi için toplandı. Belediye yeni OSB için çalışmalarına başladı.

Kahramanmaraş Yeni OSB'ye Kavuşuyor
23.06.2018 - Cumartesi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Türkoğlu ilçesinde Kahramanmaraş Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi için toplandı. Belediye yeni OSB için çalışmalarına başladı.

Belediyenin internet sitesinde yer alan habere göre Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Züver Çetinkaya başkanlığında yapılan toplantıda kurulması planlanan Kahramanmaraş Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi için çalışmalara başlandı.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi başkanlığında, Türkoğlu Belediyesi, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Karayolları 5. Bölge Müdürlüğü, Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, TCDD 6. Bölge Müdürlüğü, Botaş, DHMİ Kahramanmaraş Havaalanı Müdürlüğü, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Orman ve Su İşleri Şube Müdürlüğü, DSİ 20. Bölge Müdürlüğü, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı 7. Bölge Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı yetkililerinden meydana gelen yer seçimi komisyonu düğmeye bastı.

Bu arada Kahramanmaraş Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Türkoğlu ilçesi Çobantepe Mahallesi Ömerağa mevkiinde 155.2 hektar alana kurulması planlanırken, hayata geçirilecek olan olan OSB Kahramanmaraş’a 27 kilometre, Türkoğlu İlçesine 8 kilometre mesafede bulunuyor.

KAHRAMANMARAŞ KONUT PROJELERİ

Öte yandan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, şehircilik adına faaliyetlerine de devam ediyor. Kahramanmaraş Konut projeleri içinde yer alan Maraş Yaşam projesi Aksay İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 

Proje kapsamında 3+1'den 5+1'e kadar 294 konut bulunuyor. Maraş Yaşam projesindeki konutların büyüklükleri ise 135 metrekare ile 300 metrekare arasında değişiyor. 30 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Maraş Yaşam projesi 9 blok halinde yükseliyor.

Fırsat Projeleri

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'den 10 Yerine 5 Yılda Biten Kredi Kampanyası!

AND Pastel'den 10 Yerine 5 Yılda Biten Kredi Kampanyası!

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy

İSTANBUL / KADIKÖY

Şehrin Dışında Değil Tam Merkezinde

Şehrin Dışında Değil Tam Merkezinde

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Nef Çekmeköy

İSTANBUL / ÇEKMEKÖY

Nef'ten

Nef'ten "Oturunca Ödersiniz" Ayrıcalığı...

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

124 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

124 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

Haftanın Fırsat Projesi 3

İSTANBUL / KAĞITHANE

Kaçırılmayacak Fırsat...

Kaçırılmayacak Fırsat...