İşte İstanbul'u Kartal'da Yaşatacak Avantajlı Projeler

İşte İstanbul’da konforu yaşamınıza taşıyacak avantajlı Kartal projeleri ve ayrıntıları…

İşte İstanbul'u Kartal'da Yaşatacak Avantajlı Projeler
19.09.2017 - Salı

İstanbul’un yatırım değeri hızla artan gözde bölgelerinden Kartal’ın avantajlarla dolu en prestijli projelerini sizin için derledik.

Son zamanlarda değerine değer katan bölgelerin başında geliyor Kartal… İnşaat firmalarının da yakın merceğinde olan Kartal bölgesi hem elverişli arsa stoğu hem de hızla yükselen değeri ile birbirinden prestijli konut projelerine ev sahipliği yapıyor. 

İşte hem ayrıcalıklı bir yaşam sunan hem de avantajlı ödeme koşullarına sahip Kartal konut projeleri…

Prava Kartal’da Lansman Öncesi Yüzde 25 İndirim

Prava Kartal projesi İstanbul'un gözde yatırım lokasyonlarından Kartal'da hayata geçiriliyor. İtibar İnşaat’ın girişimi ile yükselen proje lokasyon olarak E-5 Karayolu'nun yanı başında yer alıyor.  Prava Kartal projesi hem konut hem ticari birimlerden meydana gelen karma yaşam konseptini buluşturuyor.  Lüks ve konforu bir araya getiren Prava Kartal projesinde ev sahiplerinin rahatı için her ayrıntı düşünülüyor. Projede yer alan açık yüzme havuzundan fitness ve pilates stüdyolarına kadar bir çok sosyal seçenek yer alıyor. 


Lansman öncesi avantajlı fiyatlarla satışta olan Prava Kartal projesinde daireler kısa bir süreliğine yüzde 25 indirimli olarak satılıyor. 2 blok halinde yükselen projede 1+1’den 3+1’e kadar farklılaşan daire seçenekleri yer alıyor.  Prava Kartal projesi, Sabiha Gökçen'e 15 dakika, Marmaray, metro ve deniz otobüsü iskelesine yürüme mesafesinde konumlandırılıyor.

 

AND Pastel’ 60 Ay 0 Faiz, Yüzde 1 KDV Fırsatı

AND Gayrimenkul’ün ilk konut projesi  AND  Pastel, Kartal Esentepe mevkiinde hayata geçiriyor. AND Pastel projesinin arsa alanı 45 bin metrekare, inşaat alanı ise, 250 bin metrekare olarak belirtiliyor. Toplam 1.200 ferah ve konforlu daireden meydana gelen AND  Pastel projesi özlediğiniz mahalle sıcaklığını evinize getiriyor. Deniz ve adalar manzarasına sahip olan proje 7 blok olarak tasarlanıyor.

Çocuk dostu  olarak tasarlanan AND Pastel projesi;  çocukların,  büyüklerin ihtiyaç ve konforuna göre inşa edilen evlerden çok daha fazlasını hak ettiğine inanıyor. Bu doğrultuda projede, çocuklar için özellikle ortak kapalı alanlar ile geniş oyun alanları ve çocuk parklarına yer veriliyor. Sosyal olanakları bakımından oldukça geniş bir yelpazaye sahip olan AND Pastel projesine 60 aya kadar olan vadelendirmelerde faiz uygulanmıyor. Projede ayrıca KDV oranı da yüzde 1 olarak belirtiliyor.

AND Pastel projesinde konut sahipleri için okul öncesi eğitim kurumu, yüzme havuzu, küçük dinlenme tepeleri, fitness salonu, oyun parkları, yürüme yolları, açık hava odaları, spor merkezi, güvenlik, otopark, sağlık merkezi ve sauna gibi olanaklar yer alıyor.

Pega Kartal’da Avantajlı Fiyatlar

Kartal’ın Soğanlık bölgesinde yükselen Pega Kartal, EgeYapı Group - Al-Qemam Holding ortaklığı imzasını taşıyor. Pega Kartal, büyüklükleri 64 ila 204 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde dizayn edilmiş 200 rezidanstan oluşuyor. 40 bin metrekare arsa alanı üzerine inşa edilen ve geniş ailelerin de rahatça ayrıcalığını yaşayabileceği kat bahçeli konut alternatifleri sunan Pega Kartal, konumuyla da dikkat çekiyor.

Aile yaşamıyla rezidans konforunu birleştirerek emsalleri arasında farklı bir noktaya taşınan Pega Kartal, Anadolu Yakası’nın en hızlı ulaşım seçeneklerinden biri olan metro istasyonunun hemen yanı başında, E-5’e yakınlığıyla da istediğiniz her an otomobilinize atlayıp şehre ana arterlerinden bağlanacağınız proje olarak ön plana çıkıyor.

Yaşamın başladığı Pega Kartal projesinde daireler minimum 348 bin liradan başlayan fiyat avantajıyla satışa sunuluyor.  Pega Kartal'da açık yüzme havuzu, adalar manzarası, basketbol sahası çocuk oyun alanları, deniz manzarası, fitness merkezi, kafe, restoran, sauna, SPA ve Türk hamamı gibi olanaklar yer alıyor. 

Fırsat Projeleri