İşte Ev Sahibi Olmak İçin 3 Avantajlı Yol!

 

Bütçenizi zorlamadan, uygun ödeme seçenekleri ile avantajlı bir şekilde ev sahibi olmak artık hayal değil. İşte kendinizi zorlamadan esnek ödeme planları ile ev alabileceğiniz 3 avantajlı konut projesi…

 

Pega Kartal’da Özel Fiyat Fırsatı

40 bin metrekare arsa alanı üzerine inşa edilen Pega Kartal, büyüklükleri 64 ila 204 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde dizayn edilmiş 200 rezidanstan oluşuyor. Kartal konut projeleri arasında dikkat çeken Pega Kartal projesi, geniş ailelerin de rahatça ayrıcalığını yaşayabileceği kat bahçeli konut alternatifleri sunuyor.
Anadolu Yakası'nın en doğru yatırım fırsatını 329.000 TL'den başlayan özel fiyatlarla sunan projede ister yatırım yapın ister Kartal'ı zirvede yaşayın. Aile yaşamıyla rezidans konforunu birleştirerek emsalleri arasında farklı bir noktaya taşınan Pega Kartal, Anadolu Yakası’nın en hızlı ulaşım seçeneklerinden biri olan metro istasyonunun hemen yanı başında yer alıyor. 

Bizimtepe Aydos'ta Şimdi Alın 2019'da Ödeyin

Halk GYO ile Vakıf GYO Ortaklığı imzası taşıyan Bizimtepe Aydos projesi, her anlamda “aile”yi hedefleyen bir proje. İstanbul’un hızlı gelişen ilçelerinden Sancaktepe’de yer alan Bizimtepe Aydos projesi  “Mutluluk evinizden başlar” satışa sunuluyor.
Bizimtepe Aydos'ta 60 Ay 0 faiz veya kredi ile 2019'da ödeme avantajı sunuluyor. Birbirinden eğlenceli ve faydalı aktivite alanlarının yer aldığı Bizimtepe Aydos projesi, ev sahiplerine Aydos Ormanları manzarasına karşı huzurlu ve ayrıcalıklı bir yaşam vadediyor.

Gökorman'da Vade Farksız 60 Ay Taksit

Sinpaş’ın Anadolu Yakası’ndaki 18. Projesi Gökorman; İstanbul’un Anadolu Yakasında, Çekmeköy ormanının yanında Şile yolu üzerinde yükseliyor. Dünya’da yeni bir tasarım trendi olan, yeşili balkonlara, cepheye taşıyan ve ilhamını doğadan alan mimarî Gökorman’da yer alıyor.
Sinpaş Gökorman'da lansmana özel %10 fiyat avantajı ve %5 peşinatla vade farksız 60 ay taksit imkanı ile ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. İKEA, Buyaka, Meydan AVM’lerine birkaç dakika mesafede, Şile Yolu, Tem ve 3. Köprü yollarına kolayca ulaşılabilen değerli konumuyla ve panoramik manzarasıyla Gökorman hayatınıza değer katmak için yükseliyor.

İLGİLİ PROJELER

Gökorman

İSTANBUL / ÜMRANİYE