Bizimtepe Aydos

Bizimtepe Aydos

Halk GYO
İSTANBUL / SANCAKTEPE
Bizimtepe Aydos
Bizimtepe Aydos

Bizimtepe Aydos PROJE ÖZELLİKLERİ

İstanbul’un hızlı gelişen ilçelerinden Sancaktepe’de yer alan Bizimtepe Aydos projesi, her anlamda “aile”yi hedefleyen bir proje. “Mutluluk evinizden başlar!” sloganıyla yola çıkan proje, Aydos Ormanı’nın yanında yükseliyor. Proje, İstanbul Finans Merkezi’ne, Sabiha Gökçen Havalimanı’na, eğitim kurumlarına, hastanelere ve alışveriş merkezlerine yakınlığı ile de dikkat çekiyor.

 Tüm toplu ulaşım ağlarının yanı başında olması ve önünden geçmesi planlanan metro da Bizimtepe Aydos’u farklı kılan özelliklerden.

 Halk GYO ile Vakıf GYO Ortaklığı imzası taşıyan, son inşaat teknolojileri kullanılarak ve deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen Bizimtepe Aydos projesi 98.127 metrekare alan üzerinde konumlandırılmış, özgün mimarisi ile dikkat çeken 17 bloktan oluşuyor.

                                                                                                      Sosyal Olanaklar

Sizin ve ailenizin keyifli vakit geçirebileceği birbirinden eğlenceli ve faydalı aktivite alanlarının yer aldığı Bizimtepe Aydos projesinde;

açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, fitness salonu, spor salonu, sauna, cafe, restaurant, sosyal tesis, basketbol sahası, tenis kortu, yürüyüş alanları, çocuk parkı ve daha birçok sosyal donatı sizleri bekliyor.

İstanbul'un son yıllarda hızla gelişen ve değerlenen gözde bölgelerinden biri olan Sancaktepe' de hayata geçirilecek olan Bizimtepe Aydos projesi size yemyeşil Aydos Ormanları manzarasına karşı huzurlu ve ayrıcalıklı bir yaşam vadediyor.

                                                                                                    Otopark sorunu yok!

Bizimtepe Aydos projesi bünyesinde yer alacak olan açık ve kapalı otoparklar sayesinde araç sahipleri otopark yeri arama endişesi taşımayacak. Ayrıca projede yer alan 24 saat güvenlik hizmeti ile de kendinizi huzurlu ve mutlu hissedeceksiniz.

                                                                                                     Lokasyon ve Ulaşım

Konum olarak kültür sanat ve eğlence merkezlerinin, bölge hastanelerinin, okulların, AVM'lerin ve Aydos Ormanları'nın hemen yanı başında yer alan Bizimtepe Aydos projesi; toplu taşıma seçeneklerine olan yakınlığı ve ulaşım alternatifleri ile dikkat çekiyor. Proje; Metro İstasyonu'na 2 dakika, Finans Merkezi'ne 15 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise 10 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Bizimtepe Aydos Nerede?

Projenin HABERLERİ

Mutluluk Evinizden Başlar; Bizimtepe Aydos

Bizimtepe Aydos Projesinde 60 Ay Sıfır Faiz

İşte Ev Sahibi Olmak İçin 3 Avantajlı Yol!

Bizimtepe Aydos’ta Daireler 512 Bin TL'den Başlıyor