İşte Bizim Mahalle Projesi Detayları

Emlak Konut tarafından İstanbul'un gelişen bölgesi Küçükçekmece'de göle komşu noktada hayata geçirelecek Bizim Mahalle detayları belli oldu.

İşte Bizim Mahalle Projesi Detayları
21.08.2017 - Pazartesi

Emlak Konut tarafından İstanbul'un gelişen bölgesi Küçükçekmece'de göle komşu noktada hayata geçirilecek Bizim Mahalle detayları belli oldu.

1 milyon metrekare büyüklüğüne sahip, Emlak Konut Gayrimenkul imzasıyla hayata geçirilen projesinde ihale için sayılı günler kaldı.  

Küçükçekmce Gölü'nün hemen kenarında yükselecek projenin ilk etabı için 26 Eylül'de ihale yapılacak. Projenin ikinci etabının ihalesi ise 28 Eylül'de gerçekleştirilecek. 

Projeyi üstlenecek firma ihalelerle belirlenirken, Bizim Mahalle Konut Fiyatları ile ilgili belirsizlik sürüyor. Projenin reklamları dönse de şu an için konut fiyatları ile alakalı net bir açıklama yapılmadı. Konut fiyatlarının ihalenin ardından projeyi üstlenicek firma tarafından belirlenmesi bekleniyor.

Bölgeye değer katacak dev projenin yapımı için sayılı günler kalırken, proje Küçükçekmece göl kenarında yükselecek. Ulaşım hatlarına yakınlığıyla dikkat çeken proje, Marmaray hattı olan Sirkeci-Halkalı tren hattı üzerinde yükselecek. 

Fırsat Projeleri