İstanbul'un Merkezinde Yaşamak için 5 Neden

down

 

Taşı toprağı altın olan İstanbul’da yaşamak başlı başına bir ayrıcalık… Bu ayrıcalığı yaşamak, boğazın maviliğinde huzur bulup, tarihin kokusunu içine çekerek şehrin hareketini hayatın her alanında hissetmek isteyenlerin kenti olan İstanbul’da yaşamak için nedenler bitmiyor. Peki, İstanbul’un göbeğinde yaşamak size ne kazandıracak?

 

Şehir Elinizin Altında

Ulaşım ağının en geliştiği bölgeler İstanbul’da bir arada. Oturduğunuz yerden dünya değiştirmek, kentin dokusundan uzaklaşmadan istediğiniz yere ulaşmak saatlerinizi almayacak. Her dakikanın çok değerli olduğu bu kentte uzağı yakınınıza taşımak için saatlerinizi harcamanıza gerek yok.

Yaşarken Hissedeceksiniz

Dünyanın kalbinin attığı sayılı metropollerden olan İstanbul’da yaşamak, hayatın merkezinde yaşamak demek… Denizden ormana, sessizlikten harekete uzanan geniş bir yelpazede, hayatın her yönünü doya doya yaşayacağınız İstanbul’da şehir hayatının ayrıcalıklarını iliklerinize kadar hissedeceksiniz.

İhtiyaçlarınız Hep Yakınınızda 

Yaşarken ihtiyacınız olan her şey yanı başınızda… Günlük hayatın tüm gereksinimlerini şehirden kopmadan karşılamak, istedikleriniz için uzun yollar kat etmek zorunda değilsiniz. Okulunuza, hastanenize, marketinize, kısacası ihtiyacınız olan kurumlara ulaşmak yerine onlarla iç içe yaşayın…

Yatırımlarınız Değerini Katlasın

Geleceğinizin teminatı olan yatırımlarınızın çok daha hızlı değerlendiği İstanbul’da yaşadığınız sürece kazanmaya devam edeceksiniz. Birikimlerinizin daima katlanarak arttığı şehirde geleceğe güvenle bakacaksınız..

Yaşam Standardında Yeni Boyut...

Hayatınızın standartlarını belirlemek artık sizin elinizde. Yaşamınıza dahil etmek istediğiniz her şeye parmağınızın ucuyla ulaşabileceğiniz, dünyanızı yeniden şekillendirecek tüm standartlara ulaşmak için burada yaşıyor olmak yeterli. MOD İstanbul projesi Taksim ve Mecidiyeköy gibi semtlere sadece 6 kilometrelik mesafede bulunmasıyla İstanbul’un merkezine kolayca ulaşmanızı sağlayacak. Maslak, Levent ve Beşiktaş gibi semtlere kısa sürede ulaşacak, İstanbul’un kalbine komşu olmanın keyfini yaşayacaksınız.