Innovia 4 Projesi Teslim Tarihi

İstanbul Esenyurt'ta yükselen Innovia 4, Innovia projesinin son etabıdır. Peki Innovia 4 Projesi Teslim Tarihi ne zaman?

Innovia 4 Projesi Teslim Tarihi
31.07.2017 - Pazartesi

Esenyurt'un merkezinde yükselen Innovia 4 E-5 ve E-6 otoyollarına 1‘er km mesafede bulunuyor. Lokasyonu itibariyle yatırımcıların ilgisini oldukça çekiyor. Yoğun ilgi gören Innovia 4 projesi teslim tarihi merak edilen sorular arasında yer alıyor. Peki Innovia 4 projesi teslim tarihi ne zaman? Proje ne zaman başlayacak? İşte detaylar...

Innovia 4 projesi ne zaman başladı?

1+1'den 3+1'e kadar daire seçeneklerinin bulunduğu proje 2016 yılında başladı. Projede 3 farklı daire seçeneği bulunuyor. Sosyal alanları ve aktivite olanakları ile büyük ilgi gören projenin yapımı hızla devam ediyor. 

Innovia 4 projesi ne zaman bitecek?

Esenyurt merkezde konumlanan projede teslim tarihleri belli oldu.  Peki Innovia 4 projesi ne zaman bitecek? Projenin 2018 yılı içerisinde yatırımcılara teslim edilmesi planlanıyor. Sosyal olanaklar açısından zengin seçeneklerin sunulduğu projede; Açık-Kapalı Yüzme Havuzları, Açık-Kapalı Spor Salonları, Spa & Masaj Alanları, Yürüyüş Parkuru, Çocuk Oyun Alanları, Kafe ve Restoranlar, Sanat Atölyesi, Kafe ve Restoranlar, Sanat Atölyesi bulunuyor. 

Fırsat Projeleri