İnistanbul Projesi Ve Fiyat Listesi

İnistanbul projesi NEF ve İŞ GYO ortaklığı kalitesi ile İstanbul’un merkezi lokasyonlarından Topkapı bölgesinde yer alıyor. Yaşamınıza konfor katacak bir anlayışla yükselen İnistanbul projesi Konsept, Gala, Hayat ve Lokal etapları olmak üzere toplam 4 blok halinde hayata geçiriliyor.

İnistanbul Projesi Ve Fiyat Listesi
06.07.2018 - Cuma

İnistanbul projesi NEF ve İŞ GYO ortaklığı kalitesi ile İstanbul’un merkezi lokasyonlarından Topkapı bölgesinde yükseliyor. Yaşamınıza konfor katacak bir anlayışla yükselen İnistanbul projesi İnistanbul Konsept, İnistanbul Gala, İnistanbul Hayat ve İnistanbul Lokal etapları olmak üzere toplam 4 blok halinde hayata geçiriliyor. 80 bin metrekarelik bir arsa alanında hayata geçirilen İnistanbul'da yer alan 4 etapta toplam 2 bin 729 ve 16 adet ticari birim yer alıyor.

İnistanbul Proje Özellikleri

İnistanbul projesindeki Konsept, Gala, Hayat ve Lokal etaplarının genelinde 510 adet stüdyo daire, 2 bin 737 adet 1 oda 1 salon daire, 213 adet 2 oda 1 salon daire, 105 adet 3 oda 1 salon daire yer alıyor. İnşaat tamamlandığında 411 bin metrekare inşaat alanına sahip olacak olan İnistanbul’da 51 bin metrekare yeşil alan bulunuyor. 

İnistanbul Gala: Toplamda 3 binden fazla bağımsız bölümün yer aldığı İnistanbul projesinin ilk etabı İnistanbul Gala oldu. 4 bloktan meydana gelen İnistanbul Gala projesinde toplamda 788 adet daire mevcut durumda. Bu etapta yer alan Projede 1+1'ler 48 ila 118 metrekare, 2+1'ler 73 ila 144 metrekare, 3+1'ler 129 ila 240 metrekare, 4+1'ler ise 214 ila 308 metrekare büyüklükte tasarlandı.

İnistanbul Hayat: İnistanbul projesinin etaplarından biri olan İnistanbul Hayat projesi 16 bin 734 bin metrekarelik arsa alanı üzerine yayılıyor. İnistanbul Hayat projesi bünyesinde 404 adet daire yer alıyor.

İnistanbul Lokal: NEF ve İş GYO'nun ikinci projesi olarak yükselen İnistanbul Lokal, İnistanbul Gala'nın hemen yanında yer alıyor. İnistanbul Lokal, Topkapı'da 17 bin 944 metrekarelik arsa üzerinde yükselecek. Toplamda 938 adet dairenin bulunduğu projedeki dairelerin alanları 48 ile 308 metrekare arasında değişim gösteriyor.

İnistanbul Konsept: Gala, Lokal, Hayat ve Konsept etaplarından meydana gelen İnistanbul projesinde satışa son olarak İnistanbul Konsept etabı satışa sunuldu. İnistanbul Konsept etabında toplamda 550 adet daire yer alıyor. Etapta bulunan 1+1 daireler 49 metrekare, 2+1 daireler 79 metrekare, 3+1 daireler 131 metrekare, 4+1 daireler ise 225 metrekare büyüklüğe sahip olacak şekilde tasarlandı.

İnistanbul Fiyat Listesi

İnistanbul Topkapı fiyat listesine göre projedeki dairelerin fiyatları minimum 458 bin liradan başlayarak 2 milyon 384 bin liraya kadar yükseliş gösteriyor. İnistanbul ödeme seçenekleri kapsamında ise yüzde 0.98 kredi faiz oranı veya yüzde 5 peşinat avantajıyla projeden daire sahibi olmak mümkün.

İnistanbul Sosyal Olanakları 

İnistanbul sosyal donatı alanları, konut sahiplerinin konforu için birçok olanak barındırıyor. Projede açık ve kapalı yüzme havuzları, müzik odaları, fitness salonu, kreş, futbol oyun alanı, kuru temizleme, playstation salonları, kreş, sinema salonları, konferans salonları ve daha birçok olanak ve hizmet birimi bulunuyor.

��nistanbul Teslim Tarihi

İnistanbul projesi teslim bilgisi kapsamında İnistanbul Gala projesinde teslimler tamamlanmış olup, İnistanbul Lokal projesinde teslimlere devam ediliyor.

İnistanbul İletişim

İnistanbul projesi açık adresi: Maltepe Mah. Davutpaşa Cad. No: 42 34010 Zeytinburnu/İstanbul. İnistanbul web sitesi: www.inistanbultopkapi.com İnistanbul telefon numarası: 444 72 21

İnistanbul Örnek Daire

İnistanbul projesi örnek daire fotoğrafları ile ilgili daha fazla ayrıntı İnistanbul web sitesi olan www.inistanbultopkapi.com adresinde yer alıyor. İnistanbul projesi örnek daire resimleri ile ilgili örnekler şöyle:

BİLGİ ALMAK İÇİN FORMU DOLDURUNUZ
KVKK politikasını okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız.
Bilgilendirme metnini okudum. Kampanyalardan telefon ve mail ile haberdar olmak istiyorum.

Fırsat Projeleri

İnistanbul

İSTANBUL / FATİH

Yeni Yaşantınızın Başlangıç Noktası

Yeni Yaşantınızın Başlangıç Noktası

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'den 10 Yerine 5 Yılda Biten Kredi Kampanyası!

AND Pastel'den 10 Yerine 5 Yılda Biten Kredi Kampanyası!

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy

İSTANBUL / KADIKÖY

Şehrin Dışında Değil Tam Merkezinde

Şehrin Dışında Değil Tam Merkezinde

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Nef Çekmeköy

İSTANBUL / ÇEKMEKÖY

Nef'ten

Nef'ten "Oturunca Ödersiniz" Ayrıcalığı...

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

124 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

124 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta