İnistanbul

İnistanbul

İş GYO
İSTANBUL / FATİH
İnistanbul
İnistanbul

İnistanbul PROJE ÖZELLİKLERİ

NEF ve İŞ GYO ortaklığı kalitesi ile hayata geçirilen İnistanbul projesi İstanbul’un gözde oturum yatırım bölgelerinden Topkapı bölgesinde yer alıyor. Birbirinden farklı konseptlerden oluşan İnistanbul projesi Konsept, Gala, Hayat ve Lokal etapları olmak üzere toplam 4 blok halinde inşa ediliyor. İnistanbul'da yer alan 4 etapta toplam 2 bin 729 ve 16 adet ticari birim mevcut durumda.

İnistanbul Mimari Özellikleri

80 bin metrekarelik bir arsa alanında hayata geçirilen İnistanbul projesindeki Konsept, Gala, Hayat ve Lokal etaplarının genelinde 510 adet stüdyo daire, 2 bin 737 adet 1 oda 1 salon daire, 213 adet 2 oda 1 salon daire, 105 adet 3 oda 1 salon daire bulunuyor. İnşa süresi tamamlandığında 411 bin metrekare inşaat alanına sahip olacak olan İnistanbul projesinde 51 metrekarelik peyzaj alanı yer alıyor. İnistanbul projesinin etaplarının Konsept, Gala, Hayat ve Lokal etaplarının ayrıntıları şöyle:

İnistanbul Gala: İnistanbul projesinin ilk etabı İnistanbul Gala oldu. Toplamda 3 binden fazla bağımsız bölümün yer aldığı ve 4 bloktan meydana gelen İnistanbul Gala projesinde toplamda 788 adet daire bulunuyor. İnistanbul Gala projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor.

İnistanbul Hayat:  İnistanbul Hayat projesi bünyesinde 404 adet daire bulunuyor. İnistanbul Hayat projesi 16 bin 734 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yer alıyor. 

İnistanbul Lokal: İnistanbul Lokal, NEF ve İş GYO'nun ikinci projesi olarak yükselerek İnistanbul Gala'nın hemen yanında yer alıyor. İnistanbul Lokal projesinde toplamda 938 adet daire bulunuyor.

İnistanbul Konsept: İnistanbul projesinde satışa son olarak İnistanbul Konsept etabı satışa sunulmuş durumda. İnistanbul Konsept projesi toplamda 550 adet daireden meydana geliyor.

İnistanbul Sosyal Donatıları 

Konut sahiplerinin konforu için birçok olanağın bulunduğu İnistanbul sosyal donatı alanları arasında kreş, sinema salonları, konferans salonları, kreş, futbol oyun alanı, kuru temizleme, açık ve kapalı yüzme havuzları, müzik odaları, ve daha birçok imkan bulunuyor.

İnistanbul Ne Zaman Teslim? 

İnistanbul projesinde dairelerin 2018 yılının Aralık ayında teslim edilmesi hedefleniyor.

İnistanbul Nerede?

Projenin HABERLERİ

Mutluluğun ve Huzurun Merkezi; İnistanbul

İnistanbul Projesi Ve Fiyat Listesi