HEP İstanbul, %5 Peşinatla Hemen Teslim!

Tekfen Gayrimenkul, %5 peşinat, 5 yıl sıfır faizli Tekfen ödeme planıyla HEP İstanbul’da hemen yaşamaya başlamak mümkün olacak.

HEP İstanbul, %5 Peşinatla Hemen Teslim!
04.09.2017 - Pazartesi

Sektörün önemli markalarından Tekfen Gayrimenkul, %5 peşinat, 5 yıl sıfır faizli Tekfen ödeme planıyla HEP İstanbul’da hemen yaşamaya başlamak mümkün olacak.

HEP İstanbul, daha çok aileyi bu keyifli yaşamla buluşturmak için hazırladığı avantajlı ödeme planlarına bir yenisini ekledi. Yaşamın başladığı HEP İstanbul projesinde, evlerine yerleşen aileler ayrıcalıklarla dolu bir yaşamın keyfini sürmeye başladı bile.  Öte yandan, projede kalan daireler de yeni sahiplerini bekliyor.

Tekfen’de kalan daireler için avantajlı ödeme planlarıyla, bir çok kişinin ev hayalini gerçeğe dönüştürüyor. Tekfen Gayrimenkul tarafından oluşturulan çeşitli ödeme kolaylıkları arasında %5 peşinat, 5 yıl sıfır faizli Tekfen ödeme planı oldukça cazip. HEP İstanbul kullanıcılarına yeşilin, huzurun ve sosyal imkanların ayrıcalıklı keyfini sunuyor.

Yüzde 5 Peşin, Hemen Yerleşin!

Proje; açık ve kapalı yüzme havuzları, spor sahaları, araç trafiğine kapalı, güvenlikli, zengin peyzajı ve ferah yaşam alanlarıyla, yatırımcısına keyifli olduğu kadar da konforlu bir yaşam sunuyor.

Çocuklar için  HEP İstanbul’da, 1.400 m2’ye varan çocuk oyun alanları, kapalı ve açık yüzme havuzları, kütüphane, cep sineması, 3 km uzunluğunda yürüyüş ve bisiklet parkurları, spor ve aktivite alanları mevcut.

Haramidere Kavşağı’nda konumlanan HEP İstanbul, güçlü karayolu bağlantılarının yanı sıra, metrobüs durağına ve planlanan Bakırköy-Beylikdüzü metrosuna yürüme mesafesinde bulunuyor.

Fırsat Projeleri