Gül İnşaat 2 Yeni Projesini Satışa Sunacak

Avenue İstanbul projesinin toplantısında konuşan Gül İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Metin Gül, 7-8 proje üzerinde daha çalıştıklarını söyledi.

Gül İnşaat 2 Yeni Projesini Satışa Sunacak
12.10.2017 - Perşembe

Lansmanı gerçekleştirilen Avenue İstanbul projesinin basın toplantısında konuşan Gül İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Metin Gül, şu an 7-8 proje üzerinde daha çalıştıklarını vurguladı.

Avenue İstanbul, 530 Milyon Liralık Yatırımla Yükselecek

Beylikdüzü bölgesinde yaptıkları projelerle bölgeye değer katan firmalardan olan Gül Yapı, Avenue İstanbul projesini de yine Beylikdüzü sınırlarında hayata geçiriyor. Avenue İstanbul adı verilen, residence, AVM ve ofis gibi çoklu yaşam konseptinden oluşan proje 530 milyon liralık yatırım değerine sahip. Beykent’te 30 dönümlük bir arazi üzerinde konumlandırılan Avenue İstanbul, 736 daire, 40 ofis, 170 mağazayı barındıran bir AVM’den oluşuyor.  

Metrekaresi 4 Bin Lira

Daire tipleri 1+1, 2+1,3 +1 ve 4 +1’den meydana gelen Avenue İstanbul’da metrekare birim fiyatları lansmana özel 4.000 TL’den başlıyor. Bu fiyatın sınırlı sayıda daire için geçerli olduğu projede ayrıca yine lansmana özel olarak yüzde 5 indirim avantajı sunuluyor. 

Yeni Projeler Yolda

Avenue İstanbul projesi hakkında bilgi veren Gül İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Metin Gül; “Bölgenin sosyal yaşamını hareketlendirecek unsurları tüm detayları ile düşünerek Avenue İstanbul’a dahil ettik” dedi. Yeni yatırımları hakkında da bilgi veren Gül, “Biz Gül İnşaat olarak piyasadaki durgunluktan etkilenmedik. Arkasında duramayacağımız hiçbir işe girişmeyiz. Satışlarımız rutin gidiyor. İstanbul’un çeşitli yerlerinde ortaklarımızla birlikte yürüttüğümüz yaklaşık 7-8 projemiz daha var. 1-1,5 ay içerisinde 2 yeni projemizi daha satışa sunacağız” ifadelerini kullandı.

Fırsat Projeleri